«Кав’ярня» В'ячеслав Прах

«Кав’ярня» В'ячеслав Прах

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1172 переглядів
1172 переглядів

Про книгу «Кав’ярня» В'ячеслава Праха

Кохання з присмаком запашної кави – саме під таким девізом В’ячеслав Прах написав свою книгу «Кав’ярня». І хоча вона дихає романтикою та красою стосунків, ви не знайдете на її сторінках перебільшень чи казкових перетворень – все, що відбувається з героями творів, ми можемо спостерігати в житті, включаючи нелегкі випробування та «сюрпризи» карколомної долі. Тільки не завжди можемо зупинитися та проаналізувати над тим, що нам підносить життя, правильно це осмисливши.

Книга включає в себе три повісті, об’єднані однією темою – «Кав’ярня», «Твій обірваний сон» і «Цидулки без почерку». Крізь усі твори червоною ниткою проходить тема самотності, пошуку власного щастя, мрій та ілюзій, за які чіпляєшся навіть своєю безнадією.

Особливо яскраво ви відчуєте атмосферу збірки, якщо вирішите читати онлайн її у кав’ярні, як одна з героїнь Роза, яка майже щодня насолоджувалася кавою, гортаючи томик сонетів Шекспіра. Саме в такі моменти відчуваєш, що світ належить тобі, він готовий зробити все, щоб ти став щасливим. І дійсно зробив…

Збірка «Кав’ярня» написана лагідною та ніжною мовою з чарівними переливами, захоплюючими описами і глибокими філософськими думками. На кожній сторінці зустрічаються вислови, з яких хочеться скласти свою мотивуючу добірку, що запалює не лише серце, а й розум. Автор показує різні боки кохання та змушує повірити в його магічні можливості. Ця книга буде корисна всім – і тим поважним пані, які вже втратили відчуття романтики, і мрійливим дівчатам, які знаходяться в пошуках справжніх почуттів.

Поспішайте скачати «Кав’ярня» В’ячеслава Праха – і ви отримаєте неймовірно захоплюючі історії з романтичним присмаком і життєвим драматизмом, що триматиме в напруженні до фінальних сцен кожної повісті. Самотність та складні повороти долі органічно поєднуються з прагненням до щастя і світлих почуттів головних героїв, тому кінцівка буде неочікуваною – що переможе у цій запеклій боротьбі? Усі бажаючі мають змогу отримати цю збірку на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо найзручніші формати електронних книг – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кав’ярня» В'ячеслава Праха

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *