«Казка про дивовижну яблуню» Оксана Думанська

«Казка про дивовижну яблуню» Оксана Думанська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
141 переглядів
141 переглядів

Короткий зміст книги «Казка про дивовижну яблуню» Оксани Думанської (анотація)

Близько двох століть у місті Кролевці росте й плодоносить яблуня-колонія, яблуня-сад, яблуня-диво. Уже давно немає материнського стовбура, а нове гілля, вкорінюючись у землю, розвивається й ніби ступає уперед, доводячи — життя триває. Яблуня посіла третє місце на конкурсі «Європейське дерево — 2023», і тепер про неї знають у всьому світі. «Казка про дивовижну яблуню» Оксани Думанської — це письменницька версія появи унікального дерева на козацьких теренах Сумщини.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Казка про дивовижну яблуню» Оксани Думанської та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Казка про дивовижну яблуню» Оксани Думанської: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Казка про дивовижну яблуню» Оксани Думанської і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Казка про дивовижну яблуню» Оксани Думанської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *