«Казка про царя Салтана» Олександр Пушкін

«Казка про царя Салтана» Олександр Пушкін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
754 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Казка про царя Салтана» Олександра Пушкіна (анотація)

«Казка про царя Салтана» Олександра Сергійовича Пушкіна — одна з найвідоміших робіт автора, яка по теперішній час дуже відома та популярна. Пушкін писав дуже влучно, тому у двадцятому столітті багато разів намагались екранізувати цей твір. Багато фільмів та мультфільмів могли бачити ви на своїх екранах. Але ми завжди впевнені, що написаний оригінал цікавіше. Перевіримо?

Три сестри увечері займались рукоділлям та мріяли. Щоб вони зробили, якби вийшли заміж за царя? Цю розмову підслухав сам цар. Як думаєте, яку сестру він вибрав? І чим вона його звабила? Радимо читати онлайн усім книгу «Казка про царя Салтана» Олександра Пушкіна українською мовою.

Образа, злість та підлість двох сестер, яких не обрав цар, здивує кожного читача. Що вони зробили з сестрою? І чим закінчиться прозріння царя?

Ми впевнені, що якщо ви ще не читали цей твір, вам необхідно скоріше це зробити, а скачати книгу «Казка про царя Салтана» Олександра Пушкіна можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Казка про царя Салтана» Олександра Пушкіна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Казка про царя Салтана» Олександра Пушкіна українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Казка про царя Салтана» Олександра Пушкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *