«Казки на ніч для дівчат-бунтарок. 100 історій непересічних жінок» Елена Фавіллі, Франческа Кавалло

«Казки на ніч для дівчат-бунтарок. 100 історій непересічних жінок» Елена Фавіллі, Франческа Кавалло

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
52 переглядів
52 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Казки на ніч для дівчат-бунтарок. 100 історій непересічних жінок» Елени Фавіллі, Франчески Кавалло (анотація)

«Казки на ніч для дівчат-бунтарок» – це сто розповідей про життя ста надзвичайних жінок, проілюстровані сотнею яскравих портретів. Деякі з цих жінок жили давно, деякі – наші сучасниці. Деякі походять із багатих родин, деякі в дитинстві злидарювали. Деякі відомі на весь світ, а про деяких намагалися зумисно забути. Але кожна з них по-своєму змінила світ. Їхні таланти вражають, їхні вчинки надихають, їхні досягнення та відкриття – важлива частина історії людства.

Ця збірка оповідок покликана надихати дівчат. У книжці містяться історії про 100 видатних жінок: від Єлизавети І до Серени Вільямс. Ілюстрації для видання створили 60 художниць з різних куточків планети. Цей проект зібрав найбільше фінансування серед книжкових проектів за всю історію краудфандингу.

Слухати аудіокнигу «Казки на ніч для дівчат-бунтарок. 100 історій непересічних жінок» Еленb Фавіллі, Франческb Кавалло онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Казки на ніч для дівчат-бунтарок. 100 історій непересічних жінок» Елени Фавіллі, Франчески Кавалло українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Казки на ніч для дівчат-бунтарок. 100 історій непересічних жінок» Елени Фавіллі, Франчески Кавалло

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *