«Казки про силу» Карлос Сезар Арана Кастанеда

«Казки про силу» Карлос Сезар Арана Кастанеда

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
652 переглядів
652 переглядів

Про книгу «Казки про силу» Карлоса Сезара Арана Кастанеди

Де знаходиться джерело давньої сили? Як потрапити до нього і чому зробити це можуть лише обрані? Що станеться, якщо воно потрапить не в ті руки? Відповіді ви отримаєте, якщо почнете читати онлайн книгу «Казки про силу» Карлоса Сезара Арани Кастанеди українською мовою.

З давніх давен найвідоміші митці та найвпливовіші правителі намагались віднайти місце з безмежною силою. Безстрашні мандрівники та покорителі невідомих земель жертвували своїм життям та губились в потаємних куточках планети. Кожен з них вважав, що ця знахідка допоможе їм заволодіти всім світом, отримати доступ до безмежних багатств і вічної слави.

Герої книги «Казки про силу» забували найголовніше – таємниче місце можуть відвідати тільки вроджені маги і шамани, люди, котрі здатні подорожувати в часі і просторі, ті, що володіють древніми знаннями і вміють дивитись в майбутнє.

Більшість жителів планети не вірить в магію. Скептики звикли довіряти тільки тому, що вони можуть зрозуміти. Однак насправді відьми і чарівники існують. Більш того, зараз їх магія як ніколи потужна.

Де ховаються справжні маги? Які в них плани щодо майбутнього нашої планети? І чому вони воліють залишатись в тіні, не відкриваючи своєї істинної сутності? Щоб дізнатись про все це, пропонуємо скачати книгу «Казки про силу» Карлоса Сезара Арани Кастанеди безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Казки про силу» Карлоса Сезара Арана Кастанеди

Рекомендації

Відгуки на книгу «Казки про силу» Карлоса Сезара Арана Кастанеди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *