«Казки веселі і сумні» Юрій Винничук

«Казки веселі і сумні» Юрій Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2692 переглядів
2692 переглядів

Короткий зміст книги «Казки веселі і сумні» Юрія Винничука (анотація)

Збірник казок в книзі «Казки веселі і сумні» за авторства Юрія Павловича Винничука є чудовим прикладом літератури для юних читачів. В книгу увійшли три казки, а саме: «Будиночок № 7», «Три жучки» та «Шлюбні оголошення Кротика». Збірник входить до серії книг «Дитячий світ».

Видання повністю налаштоване на свою цільову аудиторію – дітей віком від шести років, проте це аж ніяк не применшує інтерес до нього. Цікаві історії подаються простою та цікавою мовою, щоб юних читачів не покидав інтерес до подій, що відбуваються на сторінках твору.

Чудовим, можна навіть сказати, чарівним та оригінальним доповненням для книжки є ілюстрації за авторством талановитої української художниці Ірини Борисової. Її картинки та ілюстровані вставки чудово доповнюють текст, та демонструють наочно події, що відбуваються з казковими персонажами. Кольорові та колоритні зображення гарно доповнюють сюжет та прикрашають собою саме видання.

Скачати книгу «Казки веселі і сумні» Юрія Винничука можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).
Також цю прекрасну книгу «Казки веселі і сумні» з-під пера Юрія Винничука, та проілюстровану Іриною Борисовою, ви зможете читати онлайн українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Казки веселі і сумні» Юрія Винничука українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Казки веселі і сумні» Юрія Винничука українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Казки веселі і сумні» Юрія Винничука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *