«Казки веселі і сумні» Юрій Винничук

«Казки веселі і сумні» Юрій Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1308 переглядів
1308 переглядів

Про книгу «Казки веселі і сумні» Юрія Винничука

Збірник казок в книзі «Казки веселі і сумні» за авторства Юрія Павловича Винничука є чудовим прикладом літератури для юних читачів. В книгу увійшли три казки, а саме: «Будиночок № 7», «Три жучки» та «Шлюбні оголошення Кротика». Збірник входить до серії книг «Дитячий світ».

Видання повністю налаштоване на свою цільову аудиторію – дітей віком від шести років, проте це аж ніяк не применшує інтерес до нього. Цікаві історії подаються простою та цікавою мовою, щоб юних читачів не покидав інтерес до подій, що відбуваються на сторінках твору.

Чудовим, можна навіть сказати, чарівним та оригінальним доповненням для книжки є ілюстрації за авторством талановитої української художниці Ірини Борисової. Її картинки та ілюстровані вставки чудово доповнюють текст, та демонструють наочно події, що відбуваються з казковими персонажами. Кольорові та колоритні зображення гарно доповнюють сюжет та прикрашають собою саме видання.

Скачати книгу «Казки веселі і сумні» Юрія Винничука можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).
Також цю прекрасну книгу «Казки веселі і сумні» з-під пера Юрія Винничука, та проілюстровану Іриною Борисовою, ви зможете читати онлайн українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Казки веселі і сумні» Юрія Винничука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Казки веселі і сумні» Юрія Винничука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *