«Казки зі Львова» Юрій Винничук

«Казки зі Львова» Юрій Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1338 переглядів
1338 переглядів

Про книгу «Казки зі Львова» Юрія Винничука

Якщо вам бракує атмосферних і душевних творів, пройнятих стародавнім львівським колоритом, дотепним і м’яким гумором, звертайтесь до творчості Юрія Винничука. Він може захопити своїми книгами як дорослу аудиторію, так і малечу. Однією з його праць для дітей є збірка «Казки зі Львова». Помандруйте разом зі своїми дітлахами дахами місцевих будинків, прогуляйтеся вузькими вуличками, насолоджуючись звуками катеринки, поспілкуйтеся з добрими й злими духами, які закружляють вас у вирі чарівних історій…

Юрій Павлович Винничук дібрав незвичайних казкових героїв – особливо цікавим є його опис камінів, яким притаманні людські емоції та почуття. Вони спілкуються між собою за допомогою диму, а також можуть ображатися або радіти, виявляючи свій непростий характер.

Завдяки яскравим і веселим малюнкам, створеним талановитою художницею Іриною Борисовою, здається, що казкові герої оживають, а ти опиняєшся у самісінькому центрі всіх подій. Якщо ви вирішите читати онлайн цю надзвичайну книгу, то побачите і відчуєте, як львівський затишок розповсюджується навіть на інші континенти – ним пройнялися навіть африканські леви!

На сторінках збірника ви побачите, як оживають легенди старого міста та візьмете участь у пригодах, які можуть чекати на будь-якого в маленьких львівських двориках, серед шуму на бруківці та на дахах біля норовливих коминів. Ви дізнаєтесь, що таке справжнє львівське радіо та поспілкуєтеся з поважним шпаком Діонизієм, якого можна вважати символом казкового Львову. Цікаві й таємничі львів’яни, які зустрінуться у книзі «Казки зі Львова», зарядять вас позитивом та надзвичайною креативністю, зачарують доброю душею та відданістю традиціям своєї маленької батьківщини.

Казки збірки написані надзвичайно красивою мовою – затишною та співучою, з великою кількістю образних порівнянь, метафор та влучних епітетів. Якщо ви хочете показати дітям усю чарівність і багатство української мови, рекомендуємо скачати «Казки зі Львова» Юрія Павловича Винничука. Ми пропонуємо електронні матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Казки зі Львова» Юрія Винничука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Казки зі Львова» Юрія Винничука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *