«Казки зі Львова» Юрій Павлович Винничук

«Казки зі Львова» Юрій Павлович Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1078 переглядів
1078 переглядів

Про книгу «Казки зі Львова» Юрія Павловича Винничука

Якщо вам бракує атмосферних і душевних творів, пройнятих стародавнім львівським колоритом, дотепним і м’яким гумором, звертайтесь до творчості Юрія Винничука. Він може захопити своїми книгами як дорослу аудиторію, так і малечу. Однією з його праць для дітей є збірка «Казки зі Львова». Помандруйте разом зі своїми дітлахами дахами місцевих будинків, прогуляйтеся вузькими вуличками, насолоджуючись звуками катеринки, поспілкуйтеся з добрими й злими духами, які закружляють вас у вирі чарівних історій…

Юрій Павлович Винничук дібрав незвичайних казкових героїв – особливо цікавим є його опис камінів, яким притаманні людські емоції та почуття. Вони спілкуються між собою за допомогою диму, а також можуть ображатися або радіти, виявляючи свій непростий характер.

Завдяки яскравим і веселим малюнкам, створеним талановитою художницею Іриною Борисовою, здається, що казкові герої оживають, а ти опиняєшся у самісінькому центрі всіх подій. Якщо ви вирішите читати онлайн цю надзвичайну книгу, то побачите і відчуєте, як львівський затишок розповсюджується навіть на інші континенти – ним пройнялися навіть африканські леви!

На сторінках збірника ви побачите, як оживають легенди старого міста та візьмете участь у пригодах, які можуть чекати на будь-якого в маленьких львівських двориках, серед шуму на бруківці та на дахах біля норовливих коминів. Ви дізнаєтесь, що таке справжнє львівське радіо та поспілкуєтеся з поважним шпаком Діонизієм, якого можна вважати символом казкового Львову. Цікаві й таємничі львів’яни, які зустрінуться у книзі «Казки зі Львова», зарядять вас позитивом та надзвичайною креативністю, зачарують доброю душею та відданістю традиціям своєї маленької батьківщини.

Казки збірки написані надзвичайно красивою мовою – затишною та співучою, з великою кількістю образних порівнянь, метафор та влучних епітетів. Якщо ви хочете показати дітям усю чарівність і багатство української мови, рекомендуємо скачати «Казки зі Львова» Юрія Павловича Винничука. Ми пропонуємо електронні матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Казки зі Львова» Юрія Павловича Винничука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Казки зі Львова» Юрія Павловича Винничука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *