«Кентервільський Привид (збірник)» Оскар Уайльд
Аудіо-книга

«Кентервільський Привид (збірник)» Оскар Уайльд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1551 переглядів
1551 переглядів

Про книгу «Кентервільський Привид (збірник)» Оскара Уайльда

Оскар Уайльд – великий майстер парадоксу та саркастичного гумору. Він писав не тільки пронизливі філософські твори, а й затишні казки, що відрізняються драматичними та яскравими сюжетами. Книга «Кентервільський Привид (збірник)» є зібранням таких казок, в яких автор розмірковує над поняттями честі та гідності, кохання та ненависті, краси та потворності, важливістю сімейних та суспільних цінностей.

До книги увійшло вісім творів, кожен з них розкриває різні відтінки людських емоцій та парадокси життя. «Кентервільський Привид (збірник)» – яскравий приклад поєднання, здавалося б, несумісних речей. Казки англійського письменника є напрочуд глибокими, вони дивують реалістичністю та одночасно захоплюють колоритною фантастичністю.

Особливе місце серед творів збірки посідає однойменна повість «Кентервільський Привид», створена в дусі готичного хорору. Унікальність цього твору полягає в тому, що він є пародією на жахи. Таку казку спокійно можна читати дітям ввечері, і замість залякування вона подарує їм кілька хвилин сміху та чудового настрою.

Починаючи читати онлайн цю історію, опиняєшся серед традиційної похмурої атмосфери – перед читачами відкривається старовинний замок, в якому мешкає примара колишнього його володаря Кентервіля. Понад триста років цей жахливий привид доводив кожного, хто побував у цих стінах, до безглуздя та неабиякого страху, проте одного разу страшну примару перестали боятися.

В замку оселилися нові хазяї – американська родина з маленькими дітьми. Невдаха-привид почав відчувати, що над ним просто знущаються. Які саме жарти й несподіванки придумували нові мешканці замку, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Кентервільський Привид (збірник)» Оскара Уайльда. Ми пропонуємо цю збірку у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Книга написана яскравою та дотепною мовою, з великою кількістю кумедних діалогів та неочікуваними сюжетними вихилясами. Проте всі казки збірки відрізняються душевністю й добротою: навіть серед гострого сарказму можна побачити промінці душевного тепла та внутрішньої краси – того, на чому тримається наш світ. Цю надзвичайну збірку всі бажаючі знайдуть в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Кентервільський Привид (збірник)» Оскара Уайльда

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кентервільський Привид (збірник)» Оскара Уайльда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *