«Кентервільський Привид (збірник)» Оскар Уайльд
Аудіо-книга

«Кентервільський Привид (збірник)» Оскар Уайльд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Кентервільський Привид (збірник)» Оскара Уайльда

Оскар Уайльд – великий майстер парадоксу та саркастичного гумору. Він писав не тільки пронизливі філософські твори, а й затишні казки, що відрізняються драматичними та яскравими сюжетами. Книга «Кентервільський Привид (збірник)» є зібранням таких казок, в яких автор розмірковує над поняттями честі та гідності, кохання та ненависті, краси та потворності, важливістю сімейних та суспільних цінностей.

До книги увійшло вісім творів, кожен з них розкриває різні відтінки людських емоцій та парадокси життя. «Кентервільський Привид (збірник)» – яскравий приклад поєднання, здавалося б, несумісних речей. Казки англійського письменника є напрочуд глибокими, вони дивують реалістичністю та одночасно захоплюють колоритною фантастичністю.

Особливе місце серед творів збірки посідає однойменна повість «Кентервільський Привид», створена в дусі готичного хорору. Унікальність цього твору полягає в тому, що він є пародією на жахи. Таку казку спокійно можна читати дітям ввечері, і замість залякування вона подарує їм кілька хвилин сміху та чудового настрою.

Починаючи читати онлайн цю історію, опиняєшся серед традиційної похмурої атмосфери – перед читачами відкривається старовинний замок, в якому мешкає примара колишнього його володаря Кентервіля. Понад триста років цей жахливий привид доводив кожного, хто побував у цих стінах, до безглуздя та неабиякого страху, проте одного разу страшну примару перестали боятися.

В замку оселилися нові хазяї – американська родина з маленькими дітьми. Невдаха-привид почав відчувати, що над ним просто знущаються. Які саме жарти й несподіванки придумували нові мешканці замку, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Кентервільський Привид (збірник)» Оскара Уайльда. Ми пропонуємо цю збірку у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Книга написана яскравою та дотепною мовою, з великою кількістю кумедних діалогів та неочікуваними сюжетними вихилясами. Проте всі казки збірки відрізняються душевністю й добротою: навіть серед гострого сарказму можна побачити промінці душевного тепла та внутрішньої краси – того, на чому тримається наш світ. Цю надзвичайну збірку всі бажаючі знайдуть в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Кентервільський Привид (збірник)» Оскара Уайльда

Завантажити книгу «Кентервільський Привид (збірник)» у форматі:

Рекомендації

Запропаща грамота
Запропаща грамота Микола Гоголь
Ніч проти Різдва
Ніч проти Різдва Микола Гоголь
Майська ніч, або Утоплена
Майська ніч, або Утоплена Микола Гоголь
Вечорниці на хуторі під Диканькою
Вечорниці на хуторі під ... Микола Гоголь

Відгуки на книгу «Кентервільський Привид (збірник)» Оскара Уайльда