«Кентервільський Привид» Оскар Вайлд

«Кентервільський Привид» Оскар Вайлд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6179 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Кентервільський Привид» Оскара Вайлда (анотація)

Оскар Вайлд – великий майстер парадоксу та саркастичного гумору. Він писав не тільки пронизливі філософські твори, а й затишні казки, що відрізняються драматичними та яскравими сюжетами. Книга «Кентервільський Привид (збірник)» є зібранням таких казок, в яких автор розмірковує над поняттями честі та гідності, кохання та ненависті, краси та потворності, важливістю сімейних та суспільних цінностей.

До книги увійшло вісім творів, кожен з них розкриває різні відтінки людських емоцій та парадокси життя. «Кентервільський Привид (збірник)» – яскравий приклад поєднання, здавалося б, несумісних речей. Казки англійського письменника є напрочуд глибокими, вони дивують реалістичністю та одночасно захоплюють колоритною фантастичністю.

Особливе місце серед творів збірки посідає однойменна повість «Кентервільський Привид», створена в дусі готичного хорору. Унікальність цього твору полягає в тому, що він є пародією на жахи. Таку казку спокійно можна читати дітям ввечері, і замість залякування вона подарує їм кілька хвилин сміху та чудового настрою.

Починаючи читати онлайн цю історію, опиняєшся серед традиційної похмурої атмосфери – перед читачами відкривається старовинний замок, в якому мешкає примара колишнього його володаря Кентервіля. Понад триста років цей жахливий привид доводив кожного, хто побував у цих стінах, до безглуздя та неабиякого страху, проте одного разу страшну примару перестали боятися.

В замку оселилися нові хазяї – американська родина з маленькими дітьми. Невдаха-привид почав відчувати, що над ним просто знущаються. Які саме жарти й несподіванки придумували нові мешканці замку, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Кентервільський Привид (збірник)» Оскара Вайлда. Ми пропонуємо цю збірку у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Книга написана яскравою та дотепною мовою, з великою кількістю кумедних діалогів та неочікуваними сюжетними вихилясами. Проте всі казки збірки відрізняються душевністю й добротою: навіть серед гострого сарказму можна побачити промінці душевного тепла та внутрішньої краси – того, на чому тримається наш світ. Цю надзвичайну збірку всі бажаючі знайдуть в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Слухати аудіокнигу «Кентервільський Привид» Оскара Вайлда онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Кентервільський Привид» Оскара Вайлда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Кентервільський Привид» Оскара Вайлда українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кентервільський Привид» Оскара Вайлда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *