«Кеплер62. Книга 5. Вірус» Бйорн Сортланд, Тімо Парвела

«Кеплер62. Книга 5. Вірус» Бйорн Сортланд, Тімо Парвела

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
407 переглядів
407 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Кеплер62. Книга 5. Вірус» Бйорна Сортланда, Тіма Парвела (анотація)

Пропонуємо до вашої уваги книгу Тімо Парвела і Берна Сортланда «Kepler62. Книга 5. Вірус» від видавництва «Book Chef».

Про книгу:

На новій планеті Арі, Йоні і Марія борються за виживання. Їм доводиться зіткнутися з таємничим вірусом, нестабільною погодою і ворогами. Сумніви розколюють групу. Незабаром розкривається жахлива правда про місію на Кеплер-62. Виявляється справжні причини їх відправки на цю планету зовсім не такі, про які було заявлено спочатку. Справжня причина робить їхнє перебування на планеті вкрай небезпечним.

Чому варто купити книгу «Kepler62. Книга 5. Вірус» Тімо Парвела і Берна Сортланда?

«Kepler62. Книга 5. Вірус» – це продовження фантастичної книги, в якій героям доведеться зіткнутися з новими небезпеками і пригодами.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Кеплер62. Книга 5. Вірус» Бйорна Сортланда, Тіма Парвела українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кеплер62. Книга 5. Вірус» Бйорна Сортланда, Тіма Парвела

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *