«Кеплер62. Книга 6. Таємниця» Бйорн Сортланд, Тімо Парвела

«Кеплер62. Книга 6. Таємниця» Бйорн Сортланд, Тімо Парвела

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
403 переглядів
403 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Кеплер62. Книга 6. Таємниця» Бйорна Сортланда, Тіма Парвела (анотація)

В останній книзі врешті розкривається моторошна правда про таємничого пасажира, який переховується в тринадцятій капсулі на зоряному кораблі. Він жадає війни й береться до зброї, щоб знищити все те, що йому не подобається, і стати жорстоким диктатором.

Марія, Арі та Йоні мають боротися чимдуж, щоб урятувати себе та дивовижну й водночас небезпечну планету Кеплер-62. Вони відчайдушно шукають допомоги, бо самим не під силу перемогти таємничого пасажира, який прагне влади.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Кеплер62. Книга 6. Таємниця» Бйорна Сортланда, Тіма Парвела українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кеплер62. Книга 6. Таємниця» Бйорна Сортланда, Тіма Парвела

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *