«Керамічні серця» Наталія Матолінець

«Керамічні серця» Наталія Матолінець

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
191 переглядів
191 переглядів

Про книгу «Керамічні серця» Наталії Матолінець

Як ви ставитесь до чаклунів? Їхні надзвичайні можливості здатні переписати долю не те що окремої людини, а й цілого світу!

Саме такий переломний момент зможуть відчути усі, хто буде читати онлайн книгу «Керамічні серця» Наталії Матолінець українською мовою. Світ спіткало лихо – з одного боку заколотники підбивають до повстань, з іншого – уже давно вирує війна. А на додаток країною шириться смертельна хвороба, ліків від якої не існує. Як же врятувати світ? Не інакше, як за допомогою чарівників.

На фоні таких страшних подій зустрічаються герої роману Канре і Жаррак. Вони абсолютно різні, проте вирішують кинути виклик долі та ризикують вступити у нерівний бій із часом. Вони стають на бік людяності і добра та попри злі чари навколо намагаються зробити світ кращим.

Проте чи вдасться їм ця надскладна справа? І що з ними буде у випадку перемоги? Адже родина Жаррака, представник відомого клану чистокровних чарівників, навіть не припускає можливості союзу сина зі звичайною служкою.

Щоб осягнути фантастичний світ пригод, пропонуємо скачати книгу «Керамічні серця» Наталії Матолінець безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) та у зручному фрматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Керамічні серця» Наталії Матолінець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *