«Керрі» Стівен Кінг

«Керрі» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
16595 переглядів
16595 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Керрі» Стівена Кінга (анотація)

Роман «Керрі» – один з найбільш вражаючих і жорстоких у всій творчості Стівена Кінга. Письменник піднімає гостру соціальну проблему, з якою стикалися діти і підлітки у всі часи – самотність і неприйняття їх у соціумі. У що можуть вилитися накопичені образи та жадоба помсти нещасної дівчинки, яка була змушена терпіти знущання звідусіль, починаючи зі своєї родини та закінчуючи шкільним оточенням? Стівен Кінг показує величезні масштаби цієї внутрішньої трагедії, що перетворюється у справжній апокаліпсис.

Головна героїня книги Керрі – невпевнена в собі дівчинка, яка постійно відчуває тиск матері через фанатичне релігійне виховання. Вона розривається між бажаннями увійти до дитячого колективу та не засмучувати свою матір, від якої можна чекати жахливих несподіванок.

Проте Керрі відчуває, що вона зовсім не пристосована до життя: однокласники не хочуть приймати її, а матір постійно тероризує через неслухняність та невідповідність своїм ідеалам. Через постійний стрес у головної героїні активізується дар, який стане прокляттям для всього її оточення – схильність до телекінезу. Пройде зовсім небагато часу і невеличке містечко в Новій Англії перетвориться у справжнє пекло…

Незважаючи на велику кількість жахливих і кривавих сцен, книга «Керрі» вражає тонким психологізмом та глибоким розумінням найпотаємніших струн душі. Автор не висловлює свого ставлення до вчинків головно героїні, яка поступово перетворюється на жахливу машину вбивств. Він дає можливість читачам оцінити соціальні та моральні наслідки особистої трагедії Керрі та замислитися над подібними випадками в реальному житті. Якщо ви захоплюєтеся моторошними трилерами у поєднанні з аналізом душевних потрясінь, рекомендуємо читати онлайн цей вражаючий твір.

Фінальні сторінки цієї сильної книги змушують переосмислити життєві цінності та стати більш уважним до дітей і підлітків, які прагнуть до звичайного людського тепла. На жаль, суспільство далеко не завжди може усвідомлювати свою провину у трагічних подіях та мотиви бунтарських змін. Усі бажаючі можуть скачати «Керрі» Стівена Кінга на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf. Електронні матеріали ми надаємо безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Керрі» Стівена Кінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Керрі» Стівена Кінга

Одна відповідь до “Керрі”

  1. Поліна Поліна сказав:

    Книга «Керрі» Стівена Кінга мені дуже сподобалась. Це напевно сама жорстокіший твір, який я прочитала. Я навіть не уявляла, що у світі існує роман, який водночас може лякати та привертати до себе. Однозначно рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *