«Керуй гормонами щастя. Як хімічний коктейль у мозку допомагає зупинити негативне мислення» Лоретта Граціано Брюнінг

«Керуй гормонами щастя. Як хімічний коктейль у мозку допомагає зупинити негативне мислення» Лоретта Граціано Брюнінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
15993 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Керуй гормонами щастя. Як хімічний коктейль у мозку допомагає зупинити негативне мислення» Лоретти Граціано Брюнінг (анотація)

Досить звинувачувати у всіх своїх проблемах і негараздах блиьке оточення чи суспільство взагалі. Досить страждати через вселенську несправедливість! Виявляється, наше життя майже цілковито залежить від нас самих і можна навчитися сприймати навколишній світ позитивно. І допоможе навчитися цьому чудова книжка Лоретти Граціано Брюнінг.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Керуй гормонами щастя. Як хімічний коктейль у мозку допомагає зупинити негативне мислення» Лоретти Граціано Брюнінг та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Керуй гормонами щастя. Як хімічний коктейль у мозку допомагає зупинити негативне мислення» Лоретти Граціано Брюнінг: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Керуй гормонами щастя. Як хімічний коктейль у мозку допомагає зупинити негативне мислення» Лоретти Граціано Брюнінг і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Керуй гормонами щастя. Як хімічний коктейль у мозку допомагає зупинити негативне мислення» Лоретти Граціано Брюнінг українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Керуй гормонами щастя. Як хімічний коктейль у мозку допомагає зупинити негативне мислення» Лоретти Граціано Брюнінг

Одна відповідь до “Керуй гормонами щастя. Як хімічний коктейль у мозку допомагає зупинити негативне мислення”

  1. Світлана Світлана сказав:

    Керуй гормонами щастя – це саме та книжка яку я вирішила прочитати не вагаючись. І знаєте, після неї я перестала звинувачувати долю у своїх бідах, адже все, що я роблю результат тільки моєї роботи. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *