«Керуй своєю підсвідомістю» Джо Диспенза

«Керуй своєю підсвідомістю» Джо Диспенза

  • Назва: Керуй своєю підсвідомістю
  • Письменник: Джо Диспенза
  • Рік: 2017
  • Видавництво: Book Chef
  • Жанр: Мотивація
  • ISBN: 978-617-7347-80-3
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9322 переглядів
9322 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Керуй своєю підсвідомістю» Джо Диспензи (анотація)

Книга «Керуй своєю підсвідомістю» – справжня знахідка для тих, хто прагне пізнати свій мозок та його можливості. Якщо ви готові змінити своє життя та виправити помилки, що заважають стати щасливим і незалежним, ця монографія стане для вас справжнім посібником.

Умовно цю працю можна розділити на дві частини – теоретичну й практичну. Джо Диспенза – справжній майстер перетворювати суху й складну науку в захоплюючу розповідь, стимулюючи читачів ще ближче познайомитися з власним організмом.

Ключова ідея книги – органічний зв’язок між свідомим, підсвідомим і несвідомим, підкріплений цікавими життєвими прикладами. Структуроване подання інформації дозволяє читачеві сконцентруватися на головному, а величезна енергетика праці дає потужний поштовх до самопізнання.

Вирішивши читати онлайн книгу «Керуй своєю підсвідомістю» Джо Диспензи українською мовою, ви знайдете програму трансформації свого внутрішнього світу, розраховану на чотири тижні занять, а також цінні поради у вигляді інструкції налаштування себе на позитивне світосприйняття й внутрішню гармонію.

Якщо ви хочете навчитися керувати власним психічним станом і навіть здійсненням власних бажань, рекомендуємо скачати книгу «Керуй своєю підсвідомістю» Джо Диспензи у нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), натиснувши на будь-який формат із запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Керуй своєю підсвідомістю» Джо Диспензи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Керуй своєю підсвідомістю» Джо Диспензи

Одна відповідь до “Керуй своєю підсвідомістю”

  1. Люба Люба сказав:

    Книгу «Керуй своєю підсвідомістю» порадив прочитати мені мій психолог. Завдяки їй я навчилась правильно розставляти пріоритети в житті та керувати своїми емоціями. Теоретична та практична частина допомагає на практиці пізнати всі можливості мозку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *