«Керуй своєю підсвідомістю» Джо Діспенза

«Керуй своєю підсвідомістю» Джо Діспенза

  • Назва: Керуй своєю підсвідомістю
  • Письменник: Джо Діспенза
  • Рік: 2017
  • Видавництво: Book Chef
  • Жанр: Мотивація
  • ISBN: 978-617-7347-80-3
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1625 переглядів
1625 переглядів

Про книгу «Керуй своєю підсвідомістю» Джо Діспензи

Книга «Керуй своєю підсвідомістю» – справжня знахідка для тих, хто прагне пізнати свій мозок та його можливості. Якщо ви готові змінити своє життя та виправити помилки, що заважають стати щасливим і незалежним, ця монографія стане для вас справжнім посібником.

Умовно цю працю можна розділити на дві частини – теоретичну й практичну. Джо Диспенза – справжній майстер перетворювати суху й складну науку в захоплюючу розповідь, стимулюючи читачів ще ближче познайомитися з власним організмом.

Ключова ідея книги – органічний зв’язок між свідомим, підсвідомим і несвідомим, підкріплений цікавими життєвими прикладами. Структуроване подання інформації дозволяє читачеві сконцентруватися на головному, а величезна енергетика праці дає потужний поштовх до самопізнання.

Вирішивши читати онлайн книгу «Керуй своєю підсвідомістю» Джо Диспензи українською мовою, ви знайдете програму трансформації свого внутрішнього світу, розраховану на чотири тижні занять, а також цінні поради у вигляді інструкції налаштування себе на позитивне світосприйняття й внутрішню гармонію.

Якщо ви хочете навчитися керувати власним психічним станом і навіть здійсненням власних бажань, рекомендуємо скачати книгу «Керуй своєю підсвідомістю» Джо Диспензи у нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), натиснувши на будь-який формат із запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Керуй своєю підсвідомістю» Джо Діспензи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *