«Кігтик Ковбаско» Сергій Гридін

«Кігтик Ковбаско» Сергій Гридін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1391 переглядів
1391 переглядів

Про книгу «Кігтик Ковбаско» Сергія Гридіна

Повість «Кігтик Ковбаско» – надзвичайно захоплююча та повчальна історія про пригоди двох друзів – п’ятикласника Олега Дерихати та його пухнастого улюбленця, кота на прізвисько Кігтик Ковбаско. Лінькуватий школяр, дивлячись на свого пухнастика, не раз замислюється над тим, як гарно і безтурботно йому живеться – спи собі та їж, гуляй на вулиці та розважайся, ніяких тобі уроків та проблем з однокласниками й батьками. Проте одного разу мрія головного героя книги пізнати котяче життя здійснюється…

Олег прокидається в образі Кігтика, а кот стає Олегом – тварина і людина міняються тілами. Які випробування і життєвий досвід чекають на них у нових обличчях? Дуже скоро Олег змінює свою думку щодо безтурботності та легкості котячого життя, адже на нього чекає стільки вуличних небезпек і домашніх непорозумінь!

Не менш яскравими виявилися і пригоди новоспеченого школяра з душею кота. Якщо ви хочете поринути у дивний світ пригод, що межують з реальністю, радимо скачати «Кігтик Ковбаско» Сергія Гридіна.

Ця книга буде надзвичайно цікавою та повчальною для дітей молодшого і середнього шкільного віку, а також для їхніх батьків. Сергій Гридін не лише веде читачів захоплюючим сюжетним шляхом, а й змальовує антураж з повчальних і подекуди іронічних ситуацій, занурюється в конфлікти та їхні ймовірні причини, вказує на працьовитість, мудрість, товариськість, сміливість, вірність, милосердя та інші важливі якості.

Книга «Кігтик Ковбаско» сповнена доброго та світлого гумору, але в той же час вона показує юним читачам вражаючу несправедливість нашого життя. На думку автора, діти мають бути готовими до жорстокості і розчарувань, проте повинні твердо і впевнено йти вперед з думкою, що зло завжди переможне.

Виховний ефект твору підкреслюється яскравими та харизматичними образами головних героїв, зрозумілим сучасним школярам. Незважаючи на свої слабкості та недоліки, вони готові до будь-яких проблем та відчайдушно поборюють свої страхи. Завершення цієї дивної казки є вражаючим і несподіваним.

Пропонуємо всім бажаючим читати онлайн цю глибоку й повчальну повість у нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Для скачування пропонуємо найзручніші формати електронних книг: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кігтик Ковбаско» Сергія Гридіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *