«Кігтик Ковбаско» Сергій Гридін

«Кігтик Ковбаско» Сергій Гридін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Кігтик Ковбаско» Сергія Гридіна

Повість «Кігтик Ковбаско» – надзвичайно захоплююча та повчальна історія про пригоди двох друзів – п’ятикласника Олега Дерихати та його пухнастого улюбленця, кота на прізвисько Кігтик Ковбаско. Лінькуватий школяр, дивлячись на свого пухнастика, не раз замислюється над тим, як гарно і безтурботно йому живеться – спи собі та їж, гуляй на вулиці та розважайся, ніяких тобі уроків та проблем з однокласниками й батьками. Проте одного разу мрія головного героя книги пізнати котяче життя здійснюється…

Олег прокидається в образі Кігтика, а кот стає Олегом – тварина і людина міняються тілами. Які випробування і життєвий досвід чекають на них у нових обличчях? Дуже скоро Олег змінює свою думку щодо безтурботності та легкості котячого життя, адже на нього чекає стільки вуличних небезпек і домашніх непорозумінь!

Не менш яскравими виявилися і пригоди новоспеченого школяра з душею кота. Якщо ви хочете поринути у дивний світ пригод, що межують з реальністю, радимо скачати «Кігтик Ковбаско» Сергія Гридіна.

Ця книга буде надзвичайно цікавою та повчальною для дітей молодшого і середнього шкільного віку, а також для їхніх батьків. Сергій Гридін не лише веде читачів захоплюючим сюжетним шляхом, а й змальовує антураж з повчальних і подекуди іронічних ситуацій, занурюється в конфлікти та їхні ймовірні причини, вказує на працьовитість, мудрість, товариськість, сміливість, вірність, милосердя та інші важливі якості.

Книга «Кігтик Ковбаско» сповнена доброго та світлого гумору, але в той же час вона показує юним читачам вражаючу несправедливість нашого життя. На думку автора, діти мають бути готовими до жорстокості і розчарувань, проте повинні твердо і впевнено йти вперед з думкою, що зло завжди переможне.

Виховний ефект твору підкреслюється яскравими та харизматичними образами головних героїв, зрозумілим сучасним школярам. Незважаючи на свої слабкості та недоліки, вони готові до будь-яких проблем та відчайдушно поборюють свої страхи. Завершення цієї дивної казки є вражаючим і несподіваним.

Пропонуємо всім бажаючим читати онлайн цю глибоку й повчальну повість у нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Для скачування пропонуємо найзручніші формати електронних книг: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Рай. Центр
Рай. Центр Люко Дашвар
Пів’яблука
Пів’яблука Галина Костянтинівна Вдовиченко
Тамдевін. Вовчі історії замку Гербуртів (збірка)
Тамдевін. Вовчі історії ... Галина Костянтинівна Вдовиченко
Прогулянка на війну
Прогулянка на війну Ака Морчиладзе

Відгуки на книгу «Кігтик Ковбаско» Сергія Гридіна