«Кімка-мандрівник. Книга 1. Часовий перетин» Сергій Чудакоров

«Кімка-мандрівник. Книга 1. Часовий перетин» Сергій Чудакоров

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
95 переглядів
95 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Кімка-мандрівник. Книга 1. Часовий перетин» Сергія Чудакорова (анотація)

До чого може привести зв’язок між штучним інтелектом і дитячою безпосередністю? Чи має така дружба шанси на існування? Чи буде дитина в безпеці, якщо її новий металевий друг — бойовий робот-утікач? І яких наслідків слід очікувати, коли випадково озвучене бажання він сприйме як сигнал до дії?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Кімка-мандрівник. Книга 1. Часовий перетин» Сергія Чудакорова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кімка-мандрівник. Книга 1. Часовий перетин» Сергія Чудакорова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *