«Кінь Перуна» Олег Говда

«Кінь Перуна» Олег Говда

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
956 переглядів
956 переглядів

Про книгу «Кінь Перуна» Олега Говди

Магія та реальність, язичницькі боги та український фольклор, нечисть і світле кохання. Ці складові пригодницького сюжету поєдналися у захоплюючій романтично-фентезійній сазі «Кінь Перуна». Олег Гойда створив книгу в кращих пригодницько-детективних та історичних традиціях, доповнивши інтелектуальні містифікації зворушливою історією кохання, перед яким безсилі навіть наймогутніші боги.

На початку роману ми зустрічаємося з молодим парубком Захаром, який стає учнем богині Морени. За її підказками хлопець знаходить старовинний замок, в якому зібралося багато дивних таємниць, пов’язаних з життям і можливостями богів. Серед них особливе місце посідає кінь Перуна – загадкова й небезпечна істота, а також книга мудрості й передбачень, якою користуються Перун, Велес Чорнобог та інші представники слов’янського Олімпу.

Тільки такі могутні істоти можуть знати, що відбудеться за кілька десятиліть і навіть століть, а тому оберігають чарівного коня від людського втручання. Бо сказано в книзі – прийде людина та зруйнує їхню владу, забравши всю міць і магічні можливості.

Книга «Кінь Перуна» веде читача одночасно двома шляхами – історичними подіями часів татаро-монгольського нашестя й магічною реальністю з чаклунами, відьмами, перевертнями. Інколи ці дві сюжетні лінії зливаються у строкатий візерунок, створюючи несподівані інтриги та наповнюючи твір новими таємницями.

Світ, де потойбічні сили живуть пліч-о-пліч зі звичайними селянами, а давні боги керують природними явищами, заворожує своїм колоритом. Боги занепокоєні – вони відчувають, що існує хтось Єдиний, який потроху руйнує язичницькі ідеали. Може, це простий смертний, який наважився кинути їм виклик?

У протистоянні богів і людей, що проходить червоною ниткою крізь всю книгу, відчувається іронія та прихована метафоричність. Цікаво спостерігати за зв’язком магії та історії, становленням нової концепції суспільної моралі, знаходячи у сюжетних перипетіях натяк на нашу сучасність.

Якщо ви хочете читати онлайн або скачати твір «Кінь Перуна» Олега Гойди, запрошуємо до нашої бібліотеки, де на вас чекає цей роман у форматах fb2, txt, epub та rtf. В електронному вигляді ви можете отримати твір безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Кінь Перуна» Олега Говди

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кінь Перуна» Олега Говди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *