«Кінець зміни» Стівен Кінг

«Кінець зміни» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2826 переглядів
2826 переглядів

Про книгу «Кінець зміни» Стівена Кінга

Книга “Кінець зміни” є заключною частиною “Трилогії Біла Ходжеса”. Стівен Кінг вирішив відійти від традиційного для нього жанру хоррора та створив захоплюючий детектив про божевільного вбивцю, який міг здійснювати злочини, навіть не піднімаючись з лікарського ліжка. Роман “Кінець зміни” буде цікаво читати тим, хто любить поєднання містики та реальності, тонкого психологізму та елементів гіпнотичних переслідувань.

Брейді Харсфілд – страшний маніяк, який отримав прізвисько “Містер Мерседес”. Його злочини незвичайні – він не використовував ані зброї, ані кривавих ритуалів. Усе до жахливого просто – він в’їжджав у натовп на “Мерседесі”. Здається, його вкрай важкий стан здоров’я може призупинити низку вбивств, проте місто все ще потерпає від страшних злочинів, і всі ниточки ведуть саме до Брейді.

Вже п’ять років Харсфілд знаходиться у комі, проте його свідомість працює. Нарешті він приходить до тями, і розпочинається новий вибух незрозумілих вбивств. Виявляється, він може проникати у мозок інших людей та керувати ним. Цей дивний феномен може вивчити тільки досвідчений Біл Ходжес, якому вже двічі доводилось мати справу з містером Мерседесом.

Стівен Кінг вкотре доводить, що справжнє зло сидить всередині і проривається жахливими перетвореннями, божевіллям і нашими слабкостями. Дитинство і підлітковий вік – найвразливіший період для того, щоб оволодіти розумом людини, вплинути на її світогляд і вкласти в її голову все, що завгодно.

Особливо актуальною є залежність сучасних підлітків від планшетів, телефонів та інших гаджетів. Автор показав, як легко незрілий мозок може підкоритися тому, що бачиш на дисплеї, та стати справжнім знаряддям злочинів.

Людський мозок майже не вивчений, і письменник розкриває його величезні можливості, про які можна тільки здогадуватися. Гіпноз через соціальні мережі – один з таких методів керування свідомістю інших.

Книга “Кінець зміни” – багатогранний і повчальний твір, в якому більше життя, ніж фантастики – жахливого та жорстокого життя, що затьмарить будь-який вигаданий кривавий сюжет. Якщо ви хочете поміркувати над цінностями сучасного суспільства разом з гострюжетною та атмосферною історією, радимо скачати й прочитати цю книгу.

Цитати з книги «Кінець зміни» Стівена Кінга

Новая мысль, которая приходит к нему, слишком сложна — слишком переполнена злостью и печалью, — чтобы озвучивать ее. Она о людях, которые беззаботно транжирят то, за что другие продали бы душу: здоровье. И почему? Потому что слепы, слишком расстроены или зациклены на себе, чтобы вспомнить, что ночь неминуемо ведет к рассвету. Который обязательно наступит, если человек продолжит дышать.

Вам не нужен синоптик, чтобы понять, откуда дует ветер.

Тогда я была очень неуравновешенной, но далеко не глупой, и в глубине души хотела жить. Отчасти потому, что я знала: Мартин Скорсезе будет продолжать снимать фильмы, а мне хотелось их увидеть.

Говорят, что мир протопчет тропинку к вашим дверям, если вы придумаете лучшую мышеловку.

Скачати безкоштово книгу «Кінець зміни» Стівена Кінга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кінець зміни» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *