«Кіра й таємниця бублика» Бодо Шефер

«Кіра й таємниця бублика» Бодо Шефер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
336 переглядів
336 переглядів

Про книгу «Кіра й таємниця бублика» Бодо Шефера

Бодо Шефер – не лише грамотний фінансовий аналітик, а й талановитий письменник і тонкий психолог, який вміє вплинути на дитячий характер й змусити замислитися над сучасними цінностями. Його книга «Кіра й таємниця бублика» – один з найкорисніших дитячих творів сучасності. Цю книгу можна вважати продовженням його бестселера «Пес на ім’я Мані», адже пригоди головної героїні Кіри продовжуються!

На цей раз дівчинка разом зі своїм вірним другом лабрадором Мані їде до Каліфорнії. Нові знайомства і спокуси, відкриття і небезпеки загартовують характер Кіри, але від помилок ніхто не застрахований! Казкові дива й чарівні артефакти поєднуються з нашими реаліями життя, тому поради, які дає автор, є дуже корисними й важливими для молодих людей, які розпочинають доросле і незалежне життя.

Вирішивши читати онлайн книгу «Кіра й таємниця бублика» Бодо Шефера українською мовою, ви не тільки захопитеся динамічним і насиченим сюжетом, а й отримаєте цінні поради стосовно культури поведінки та самопізнання, як загартувати свій характер, правильно спілкуватися з оточуючими та навчитися їх розуміти.

Якщо ви шукаєте цікавий пригодницький сюжет у поєднанні з ненав’язливими життєвими настановами, поспішайте скачати книгу «Кіра й таємниця бублика» Бодо Шефера у найзручніших форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Будь-який з них доступний користувачам сайту безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кіра й таємниця бублика» Бодо Шефера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *