«Кіт у чоботях» Микола Хвильовий

«Кіт у чоботях» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1558 переглядів
1558 переглядів

Про книгу «Кіт у чоботях» Миколи Хвильового

Книга «Кіт у чоботях» не має нічого спільного з відомою французькою казкою, хіба тільки чоботи – великі, не по розміру. Але носити їх буде зовсім не кіт, а дівчина…
В цій новелі сатирично показаний образ жінки-революціонерки. Такий собі погляд жінки на революцію, як вона є.

В центрі сюжету звичайна дівчина. Як у всіх у її віці, в серці буяє кохання, розпач, протест, відчуття несправедливості світу. А ось чому дівчина одягла одяг кольору армійської форми, ще й голову побрила? І чоботи! Підходящого розміру на маленьку ніжку не знайшлось, але не біда. Вона одягне великі.

Читати онлайн книгу «Кіт у чоботях» Миколи Хвильового українською мовою сподобається всім шанувальникам автора і не тільки. Цей строкатий і яскравий стиль написання не сплутати з іншими письменниками. Невеликий за обсягом твір хвилює, приголомшує, викликає протилежні емоції.

Головна героїня зовсім не слабка і тендітна, як більшість дівчат. О, ні! Вона здатна на багато чого! Навіть на страшні речі. І вона не одна така…

Пропонуємо скачати книгу «Кіт у чоботях» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Цікава історія.

Завантажити безкоштовно книгу «Кіт у чоботях» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кіт у чоботях» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *