«Кіт у чоботях» Микола Хвильовий

«Кіт у чоботях» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4537 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Кіт у чоботях» Миколи Хвильового (анотація)

Книга «Кіт у чоботях» не має нічого спільного з відомою французькою казкою, хіба тільки чоботи – великі, не по розміру. Але носити їх буде зовсім не кіт, а дівчина…
В цій новелі сатирично показаний образ жінки-революціонерки. Такий собі погляд жінки на революцію, як вона є.

В центрі сюжету звичайна дівчина. Як у всіх у її віці, в серці буяє кохання, розпач, протест, відчуття несправедливості світу. А ось чому дівчина одягла одяг кольору армійської форми, ще й голову побрила? І чоботи! Підходящого розміру на маленьку ніжку не знайшлось, але не біда. Вона одягне великі.

Читати онлайн книгу «Кіт у чоботях» Миколи Хвильового українською мовою сподобається всім шанувальникам автора і не тільки. Цей строкатий і яскравий стиль написання не сплутати з іншими письменниками. Невеликий за обсягом твір хвилює, приголомшує, викликає протилежні емоції.

Головна героїня зовсім не слабка і тендітна, як більшість дівчат. О, ні! Вона здатна на багато чого! Навіть на страшні речі. І вона не одна така…

Пропонуємо скачати книгу «Кіт у чоботях» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Цікава історія.

Слухати аудіокнигу «Кіт у чоботях» Миколи Хвильового онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Кіт у чоботях» Миколи Хвильового українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Кіт у чоботях» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кіт у чоботях» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *