«Клас пані Чайки» Малгожата-Кароліна Пекарська

«Клас пані Чайки» Малгожата-Кароліна Пекарська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2367 переглядів
2367 переглядів

Короткий зміст книги «Клас пані Чайки» Малгожатої-Кароліни Пекарської (анотація)

Книжка «Клас пані Чайки», автором якої є Малгожата-Кароліна Пекарська, стала бестселером у Польщі. Для видання, розрахованого на підліткову аудиторію, це дуже висока оцінка, але це й не дивно, бо історія, яка розповідається на його сторінках, близька, цікава і така знайома молоді. Спілкування з однолітками, конфлікти з батьками, перші закоханості і розчарування – усе це будуть проходити головні герої, отримуючи свої життєві уроки.

Щоб познайомитись з дійовими особами, потрібно почати читати онлайн книгу «Клас пані Чайки» Малгожати-Кароліни Пекарської українською мовою. Вас чекає зустріч з групою підлітків, у кожного з яких свій характер і «роль» у колективі.

Один кумедний, інший серйозний, хтось оптиміст, а комусь все бачиться у темних тонах. Є відмінники і двієчники, товариські і пихаті… А спостерігає за життям учнів їх вчителька, прототипом якої стала реальна людина з життя письменниці (вона викладала польську мову).

У книжці описуються події, які відбувались з учнями гімназії протягом трьох років. За цей час вони встигли пережити так багато всього цікавого, що й не перекажеш. Краще про все прочитати, а для цього потрібно зробити лише одну просту дію – скачати книгу «Принц і злидар» Марка Твена українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у доступних форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з нашого веб-сайту.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Клас пані Чайки» Малгожатої-Кароліни Пекарської та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Клас пані Чайки» Малгожатої-Кароліни Пекарської: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Клас пані Чайки» Малгожатої-Кароліни Пекарської і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Клас пані Чайки» Малгожатої-Кароліни Пекарської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *