«Клавка» Марина Гримич

«Клавка» Марина Гримич

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4273 переглядів
4273 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Клавка» Марини Гримич (анотація)

Епоха Радянського Союзу лишила відчутний слід не лише у політичній ідеології, а у й вітчизняній літературі. Саме драматичній долі українських письменників повоєнних часів присвячена книга «Клавка» – опис життя, творчої діяльності й непростих стосунків у Спілці письменників. Саме там у 1947 році відбувся Пленум, після якого було фактично поховано українську літературу.

Зі сторінок роману сходять постаті відомих письменників тих часів: Максима Рильського, Юрія Яновського, Дмитра Малишка… Вони тут не лише герої й патріоти, а й звичайні люди, які намагаються хоча б зовні підлаштуватися під радянську владу, проте їхні палки думки та незламні ідеали також знаходять вияв у відвертих бесідах.

У вирі драматичного письменницького життя знаходиться головна героїня – секретарка Спілки письменників Клавка. Цій тендітній дівчині доведеться не тільки спостерігати за цими перипетіями, а й робити непростий вибір, обравши саме ті цінності, що припали їй до душі.

Вирішивши читати онлайн книгу «Клавка» Марини Гримич українською мовою, ви побачите, як звичайні бажання дівчини та її буденна робота перетворяться на цілу скриньку пригод.

Якщо ви хочете побачити Спілку українських літераторів з усіма плітками, суперечками та зізнаннями зсередини, поспішайте скачати книгу «Клавка» Марини Гримич у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Клавка» Марини Гримич українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Клавка» Марини Гримич

Одна відповідь до “Клавка”

  1. Поліна Поліна сказав:

    Дуже люблю українську літературу, томі звісно не могла оминути книгу Клавка. Дуууже цікаве поєднання любовного трикутника та історії. Приємно було провести час, дякую книгого за рекомендацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *