«Клавка» Марина Гримич

«Клавка» Марина Гримич

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1540 переглядів
1540 переглядів

Про книгу «Клавка» Марини Гримич

Епоха Радянського Союзу лишила відчутний слід не лише у політичній ідеології, а у й вітчизняній літературі. Саме драматичній долі українських письменників повоєнних часів присвячена книга «Клавка» – опис життя, творчої діяльності й непростих стосунків у Спілці письменників. Саме там у 1947 році відбувся Пленум, після якого було фактично поховано українську літературу.

Зі сторінок роману сходять постаті відомих письменників тих часів: Максима Рильського, Юрія Яновського, Дмитра Малишка… Вони тут не лише герої й патріоти, а й звичайні люди, які намагаються хоча б зовні підлаштуватися під радянську владу, проте їхні палки думки та незламні ідеали також знаходять вияв у відвертих бесідах.

У вирі драматичного письменницького життя знаходиться головна героїня – секретарка Спілки письменників Клавка. Цій тендітній дівчині доведеться не тільки спостерігати за цими перипетіями, а й робити непростий вибір, обравши саме ті цінності, що припали їй до душі.

Вирішивши читати онлайн книгу «Клавка» Марини Гримич українською мовою, ви побачите, як звичайні бажання дівчини та її буденна робота перетворяться на цілу скриньку пригод.

Якщо ви хочете побачити Спілку українських літераторів з усіма плітками, суперечками та зізнаннями зсередини, поспішайте скачати книгу «Клавка» Марини Гримич у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Клавка» Марини Гримич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *