«Клуб «Мефісто»» Тесс Ґеррітсен

«Клуб «Мефісто»» Тесс Ґеррітсен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
13006 переглядів
13006 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Клуб «Мефісто»» Тесс Ґеррітсен (анотація)

Книга «Клуб «Мефісто»» – бестселер за версією журналу Нью-Йорк Таймс, автором якої є письменниці Тесс Ґеррітсен. Вона є модерною американською авторкою, разом з тим вона лікар-терапевт. Професія безпосередньо відкарбувалась на її творчості, тому її твори – це переважно медичні трилери, як і вищезгадана книга.

Книга є частиною серії про секретного агента Джейн Ріццолі та її медексперта Маури Айлз. Творчість письменниці сповнена елементами інтригуючої детективної історії, де авторка не цурається моторошних сцен. Читати онлайн книгу «Клуб «Мефісто»» за авторства Тесс Ґеррітсен українською мовою можна, користуючись нашим електронним ресурсом.

Нова книга серії в основі свого сюжету має різдвяну історію, яка перетворюється на моторошну пригоду, де головними героїнями знову будуть Ріццолі та Айлз. В однієї з героїнь трапляється персональна трагедія, на фоні кризи в сім’ї її батьків.

Книга розповідатиме читачеві про жахливу серію ритуальних жертвоприношень. Детективи будуть розслідувати справу за справую, поступово натрапляючи на слід таємничого клубу «Мефісто», яким начебто керує демон, що прикидається людиною. Справою героїв буде дізнатись, чи це справді так, та в кінці-кінців досягти істини.

Скачати книгу «Клуб «Мефісто»» Тесс Ґеррітсен безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Слухати аудіокнигу “Клуб «Мефісто»” Тесс Ґеррітсен онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Клуб «Мефісто»» Тесс Ґеррітсен українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Клуб «Мефісто»» Тесс Ґеррітсен

2 відповіді до “Клуб «Мефісто»”

  1. Маргарита Маргарита сказав:

    Читаючи коментарі мене дуже зацікавила ця книжка

  2. Юліана Юліана сказав:

    Я вважаю, що Клуб “Мефісто” це одна з кращих книг Ґеррітсен, я дуже люблю коли детектив поєднаний не тільки з розслідуванням, а й з пригодами. Хоч в ній і багато спойлерів і десь на середині я +- відкрила головну таємницю, все одно цікаво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *