«Ключ від Королівства» Марина та Сергій Дяченко

«Ключ від Королівства» Марина та Сергій Дяченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6742 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ключ від Королівства» Марини та Сергія Дяченко (анотація)

Марина і Сергій Дяченко – майстри у створенні гостросюжетних пригодницьких романів та оригінальних фантастичних світів з відлунням наших реалій. І хоч цей творчий дует створює в основному книги для дорослої аудиторії, є в них одна цікава трилогія “Ключ від Королівства”, що видавалася ще й під назвою “Маг дороги”. Ця праця є цінним подарунком дітям і підліткам від талановитих авторів-фантастів.

Книга “Ключ від Королівства” є першою частиною однойменного циклу. Починаючи читати роман, знайомишся з головною героїнею Ліною Лапіною – звичайною тринадцятирічною київською школяркою, яка потерпає від несправедливості з боку вчителів і батьків, від образ своїх ровесників.

Одного разу, повертаючись зі школи, дівчинка звертає увагу на дивного пасажира тролейбусу на ім’я Оберон. Він виявляється королем паралельної реальності та пропонує Ліні стати членом його королівської команди.

І ось Ліна – володарка магічного посоху та Маг дороги – тепер вона разом з Обероном та його свитою відправляється назустріч шаленим пригодам, де на неї чекають нові друзі й вороги, перемоги й поразки, радість і розчарування в мінливому Королівстві…

Марина і Сергій Дяченко створили неймовірно атмосферний світ з влучними алегоріями, продуманий до найдрібніших деталей. Навіть діалоги персонажів та їхні імена органічно доповнюють картину створеного всесвіту.

Цілком закономірно, що в новому і страшному для дівчинки оточенні навалюється важким тягарем питання: піти звідси у звичайний світ чи продовжувати долати перешкоди серед чарівної магії? Якщо ви хочете разом з відважною Ліною пройти цей шлях, спостерігаючи за її перетворенням у справжнього воїна, пропонуємо скачати й прочитати до кінця книгу “Ключ від Королівства”.

Вражає мова твору – проста та одночасно мелодійна й красива. Авторів можна назвати справжніми художниками слова, настільки барвисто вони змалювали цю історію, майстерно наповнивши її саспенсом. Казка “Ключ від Королівства” знайде відгук і в душі дорослої людини, бо описані дива настільки переконливі, що хочеться перевірити і свою придатність бути Магом дороги для якогось фантастичного короля, рятуючи його королівство.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ключ від Королівства» Марини та Сергія Дяченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Ключ від Королівства» Марини та Сергія Дяченко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ключ від Королівства» Марини та Сергія Дяченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *