«Ключ» Василь Шкляр

«Ключ» Василь Шкляр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1397 переглядів
1397 переглядів

Про книгу «Ключ» Василя Шкляра

Роман “Ключ” – особливий твір Василя Шкляра, який розкрив усі грані таланта українського письменника. Експерименти зі змістом і формою вилилися у напрочуд строкату книгу – детектив у поєднанні з містикою, трилером, еротикою, філософськими пошуками та життєвою драмою. На відміну від класичних детективів, у цьому творі змальоване не тільки розслідування, а й пошук ключа від щасливого життя.

Головний герой роману Андрій Крайній – високопрофесійний журналіст, який майстерно володіє кількома мовами та пише на замовлення дисертації та політичні програми для партій. Опинившись на вулиці без даху над головою, Андрій був готовий на будь-які пропозиції, щоб мати власне житло. Пошуки оренди квартири привели його до загадкового будинку номер тринадцять на вулиці Рогнідинській.

Чоловікові нічого не залишалося, як погодитися на пропозицію жити в цьому будинку, який наводить на деяких забобонний страх. Незнайомець простягнув Андрієві ключ і зник, залишивши головного героя з багатьма питаннями без відповідей. Згодом Андрій розуміє, що одного ключа йому замало – він повинен знайти ще як мінімум два – ключ до таємниці цієї дивної квартири та до серця коханої жінки, яка трапилася на його шляху.

Книга “Ключ” – це гостросюжетне розслідування, органічно переплетене зі звичайною буденністю. Василь Шкляр виплескує на читача і трагізм любовної драми, і відверті еротичні сцени, і розваги інтелектуалів та інших представників української “богеми”. І над усім цим витає містичний дух і головна інтрига, що тримають у напруженні до останньої сторінки. Починаючи читати твір, навіть не можеш уявити, до яких пригод і небезпеки може привести бажання взяти ключ від орендованої квартири у незнайомця.

Як завжди, Василь Шкляр вражає своєю мовою – колоритною, дотепною та напрочуд легкою. Незважаючи на глибоку філософію та детективну напруженість, книга “Ключ” написана у гумористичній манері з великою кількістю цікавих та оригінальних умовиводів. Цей роман варто скачати тим, хто хоче отримати справжню насолоду не тільки від гостросюжетної історії, а й від створеної атмосфери та мови твору.

Завантажити безкоштовно книгу «Ключ» Василя Шкляра

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ключ» Василя Шкляра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *