«Ключ» Василь Шкляр

«Ключ» Василь Шкляр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Ключ» Василя Шкляра

Роман “Ключ” – особливий твір Василя Шкляра, який розкрив усі грані таланта українського письменника. Експерименти зі змістом і формою вилилися у напрочуд строкату книгу – детектив у поєднанні з містикою, трилером, еротикою, філософськими пошуками та життєвою драмою. На відміну від класичних детективів, у цьому творі змальоване не тільки розслідування, а й пошук ключа від щасливого життя.

Головний герой роману Андрій Крайній – високопрофесійний журналіст, який майстерно володіє кількома мовами та пише на замовлення дисертації та політичні програми для партій. Опинившись на вулиці без даху над головою, Андрій був готовий на будь-які пропозиції, щоб мати власне житло. Пошуки оренди квартири привели його до загадкового будинку номер тринадцять на вулиці Рогнідинській.

Чоловікові нічого не залишалося, як погодитися на пропозицію жити в цьому будинку, який наводить на деяких забобонний страх. Незнайомець простягнув Андрієві ключ і зник, залишивши головного героя з багатьма питаннями без відповідей. Згодом Андрій розуміє, що одного ключа йому замало – він повинен знайти ще як мінімум два – ключ до таємниці цієї дивної квартири та до серця коханої жінки, яка трапилася на його шляху.

Книга “Ключ” – це гостросюжетне розслідування, органічно переплетене зі звичайною буденністю. Василь Шкляр виплескує на читача і трагізм любовної драми, і відверті еротичні сцени, і розваги інтелектуалів та інших представників української “богеми”. І над усім цим витає містичний дух і головна інтрига, що тримають у напруженні до останньої сторінки. Починаючи читати твір, навіть не можеш уявити, до яких пригод і небезпеки може привести бажання взяти ключ від орендованої квартири у незнайомця.

Як завжди, Василь Шкляр вражає своєю мовою – колоритною, дотепною та напрочуд легкою. Незважаючи на глибоку філософію та детективну напруженість, книга “Ключ” написана у гумористичній манері з великою кількістю цікавих та оригінальних умовиводів. Цей роман варто скачати тим, хто хоче отримати справжню насолоду не тільки від гостросюжетної історії, а й від створеної атмосфери та мови твору.

Завантажити безкоштовно книгу «Ключ» Василя Шкляра

Завантажити книгу «Ключ» у форматі:

Рекомендації

Чотири після півночі (збірник)
Чотири після півночі (зб... Стівен Кінг
Етимологія крові
Етимологія крові Анна Багряна
Ярмарок нічних жахіть (збірник)
Ярмарок нічних жахіть (з... Стівен Кінг
Портрет Доріана Грея
Портрет Доріана Грея Оскар Уайльд

Відгуки на книгу «Ключ» Василя Шкляра

Комментарии для сайта Cackle