«Ключі Марії» Юрій Павлович Винничук, Андрій Юрійович Курков

«Ключі Марії» Юрій Павлович Винничук, Андрій Юрійович Курков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
336 переглядів
336 переглядів

Про книгу «Ключі Марії» Юрія Павловича Винничука, Андрія Юрійовича Куркова

Книга «Ключі Марії» – один з найбільш оригінальних і насичених творів сучасності. Талановиті українські письменники Андрій Курков і Юрій Винничук у тандемі створили вражаючий пригодницький роман, з яким читач мандруватиме різними епохами, а також згадає інтелектуальну детективну прозу Дена Брауна.

У центрі сюжетної лінії твору – три часових виміри: епоха хрестових походів (1111 рік, радянська ідеологія з Великою вітчизняною війною (1941 рік) та наша сучасність з її суперечливими цінностями (2019 рік).

Починаючи читати онлайн книгу «Ключі Марії» Юрія Павловича Винничука та Андрія Юрійовича Куркова українською мовою, знайомимося з трьома трійками головних героїв, у кожного з яких – свої випробування. У дивовижному сюжетному полотні поєдналися тамплієри та НКВС, Святий Грааль та сучасний Львів, німецька армія та галицькі хрестоносці…

Занурюючись в різні епохи, читач буде вражений атмосферністю й цілою купою деталей, а також філософсько-моральним смислом твору. Головна інтрига тут – полювання на загадкову Діву, що проходить крізь всі часи та епохи.

Якщо ви шукаєте вишукану суміш фантастики, історії, пригодницького екшену та навіть містики під соусом проникливої романтики, радимо скачати книгу «Ключі Марії» Юрія Павловича Винничука та Андрія Юрійовича Куркова; у нашій бібліотеці ви знайдете твір у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Завантажити безкоштовно книгу «Ключі Марії» Юрія Павловича Винничука, Андрія Юрійовича Куркова

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ключі Марії» Юрія Павловича Винничука, Андрія Юрійовича Куркова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *