«Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі» Чарлз Дахіґґ

«Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі» Чарлз Дахіґґ

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1986 переглядів
1986 переглядів

Про книгу «Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі» Чарлза Дахіґґа

Пропонуємо читати онлайн книгу «Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі» Чарлза Дахіґґ українською мовою на нашому літературному порталі.
Суть твору – показати читачам нові можливості та напрямки в сфері продуктивності на прикладах успішних людей, які свого часу були в кроці від провалу.

Автор – відомий журналіст, лауреат престижних світових премій. Його книга «Кмітливіші, швидші, кращі» стала бестселером. Дізнайтесь, чому?!

Що для вас продуктивність? Для кожного вона різна з огляду на кінцеву мету. Наприклад, вихідний день можна вважати продуктивним, якщо вдалося добре відпочити та погуляти з дітьми в парку. А робочий день вважається продуктивним, якщо вдалося вчасно встати, якнайшвидше зібрати дітей до садочку та виконати всю заплановану роботу. І в першому, і в другому випадку ви досягли мети – використали свій час продуктивно. І саме з цього починається ваш шлях до успіху…

Під час написання твору автор надихався прикладами відомих людей, які мовчки, не хизуючись, допомагали оточуючим, робили щасливими свої сім’ї і одночасно багатіли, при цьому отримуючи визнання і повагу в суспільстві.

Радимо скачати книгу «Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі» Чарлза Дахіґґ безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Це читання буде дійсно продуктивним!

Цитати з книги «Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі» Чарлза Дахіґґа

— Зазвичай у мене в кишені була нотатка, — сказав він присутнім, — і там було написано: "а якщо ні?" Нотатка була талісманом, нагадуванням про те, що бажання щось зробити, бути рішучим, може виявитися слабкістю.

Коли ми приймаємо чужу думку, коли кажемо, що переживаємо разом з людьми, — ми передаємо контроль групі й запановує психологічна безпека.

Щойно ми починаємо запитувати "чому?", дрібниці стають частинкою більшого сузір'я значущих проектів, цілей, цінностей. Ми починаємо визнавати, що малі клопоти можуть давати чималу емоційну винагороду, бо вони свідчать, що ми робимо значущий вибір, що ми назагал керуємо власним життям.

Щоб навчитись саморегулюванню в простіший спосіб, нам треба розглядати наш вибір не просто як вияв контролю, а і як утвердження наших цінностей та цілей.

Завантажити безкоштовно книгу «Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі» Чарлза Дахіґґа

Рекомендації

Відгуки на книгу «Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі» Чарлза Дахіґґа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *