«Князь Єремія Вишневецький» Іван Нечуй-Левицький

«Князь Єремія Вишневецький» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3764 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Князь Єремія Вишневецький» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Книга «Князь Єремія Вишневецький» присвячена одному з самих одіозних постатей української історії. Одні називали його «Палач Єрема», інші – героєм. Який був насправді цей відомий представник роду Вишневецьких?

Шляхетний з друзями і безжальний з ворогами. Впливова особа – чужий і в Польщі, і в Україні. Читати онлайн книгу «Князь Єремія Вишневецький» Івана Нечуй-Левицького українською мовою радимо всім, хто прагне дізнатись про історичні факти не з підручників, а з цікавих книжок.

Автор гарно і цікаво описує події 17 століття. Та чи вдалося йому бути безпристрасним по відношенню до головного героя? Зазвичай головними героями романів виступають позитивні персонажі. Але не в цьому випадку.

Ярема одночасно і чорний, і білий. Безсердечний віровідступник, самозакоханий, зрадник, і, в той же час, гарний господар, який заселяє свої землі людьми, дає їм роботу і шанс на виживання. Як насичене життя цього великого магната і його діяльність вплинули на долю багатьох тисяч людей і на історію українського козацтва в цілому?
Ви можете скачати книгу «Князь Єремія Вишневецький» Івана Нечуй-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Відпочивайте корисно!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Князь Єремія Вишневецький» Івана Нечуя-Левицького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Князь Єремія Вишневецький» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Князь Єремія Вишневецький» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *