«Князь Єремія Вишневецький» Іван Нечуй-Левицький

«Князь Єремія Вишневецький» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1487 переглядів
1487 переглядів

Про книгу «Князь Єремія Вишневецький» Івана Нечуя-Левицького

Книга «Князь Єремія Вишневецький» присвячена одному з самих одіозних постатей української історії. Одні називали його «Палач Єрема», інші – героєм. Який був насправді цей відомий представник роду Вишневецьких?

Шляхетний з друзями і безжальний з ворогами. Впливова особа – чужий і в Польщі, і в Україні. Читати онлайн книгу «Князь Єремія Вишневецький» Івана Нечуй-Левицького українською мовою радимо всім, хто прагне дізнатись про історичні факти не з підручників, а з цікавих книжок.

Автор гарно і цікаво описує події 17 століття. Та чи вдалося йому бути безпристрасним по відношенню до головного героя? Зазвичай головними героями романів виступають позитивні персонажі. Але не в цьому випадку.

Ярема одночасно і чорний, і білий. Безсердечний віровідступник, самозакоханий, зрадник, і, в той же час, гарний господар, який заселяє свої землі людьми, дає їм роботу і шанс на виживання. Як насичене життя цього великого магната і його діяльність вплинули на долю багатьох тисяч людей і на історію українського козацтва в цілому?
Ви можете скачати книгу «Князь Єремія Вишневецький» Івана Нечуй-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Відпочивайте корисно!

Завантажити безкоштовно книгу «Князь Єремія Вишневецький» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Князь Єремія Вишневецький» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *