«Аватар: Останній Маг Повітря. Книга 3 – Розколина» Джин Луень Ян, Гуріхіру

«Аватар: Останній Маг Повітря. Книга 3 – Розколина» Джин Луень Ян, Гуріхіру

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
184 переглядів
184 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Аватар: Останній Маг Повітря. Книга 3 – Розколина» Джина Луеня Яна, Гуріхіру (анотація)

Аватар: Останній маг повітря – Розколина, є третьою книгою основної серії.

На Вас чекає новий графічний роман, намальований у стилі анімаційного серіалу, за ліцензією Niсkelodeon та Dark Horse Comics. Це продовження неймовірних пригод Аанґа та його друзів, що розпочинаються одразу ж після подій третього сезону улюбленого мультсеріалу.

Під час свята вшанування Кочівників Повітря, яке не відзначалося понад сотню років, Аанґа відвідує дух Аватара Янгчен.

Таємне послання приводить Аанґа і його друзів на священні землі Магів Повітря, де вони знаходять вогняно-земляний завод.

Наші герої незабаром опиняються в небезпеці, оскільки на тих землях прокинувся могутній стародавній дух із бажанням помсти та знищення!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Аватар: Останній Маг Повітря. Книга 3 – Розколина» Джина Луеня Яна, Гуріхіру та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Аватар: Останній Маг Повітря. Книга 3 – Розколина» Джина Луеня Яна, Гуріхіру: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Аватар: Останній Маг Повітря. Книга 3 – Розколина» Джина Луеня Яна, Гуріхіру і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Аватар: Останній Маг Повітря. Книга 3 – Розколина» Джина Луеня Яна, Гуріхіру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *