«Книга для читання та розвитку зв’язного мовлення» Василь Федієнко, Алла Журавльова

«Книга для читання та розвитку зв’язного мовлення» Василь Федієнко, Алла Журавльова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
454 переглядів
454 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Книга для читання та розвитку зв’язного мовлення» Василя Федієнка, Алли Журавльової (анотація)

Книга розрахована на дітей 5-6 років, які засвоїли буквар і продовжують розвивати техніку читання. Цікаві тексти не тільки допоможуть дітям розвинути уміння читати, а й, безумовно, викличуть інтерес до читання взагалі. Невеличкі за обсягом твори нададуть можливість дитині прочитати будь-який із них за одне заняття. Великий шрифт, яким надруковано тексти, полегшить сприйняття навчального матеріалу.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Книга для читання та розвитку зв’язного мовлення» Василя Федієнка, Алли Журавльової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Книга для читання та розвитку зв’язного мовлення» Василя Федієнка, Алли Журавльової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *