«Книга джунглів» Редьярд Кіплінг

«Книга джунглів» Редьярд Кіплінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1722 переглядів
1722 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Книга джунглів» Редьярда Кіплінга (анотація)

В 1894 році Редьярд Кіплінг написав свою найвизначнішу збірку оповідань «Книга джунглів». Наразі весь світ знає про пригоди людського дитяти та його друзів звірів у потаємних джунглях завдяки екранізаціям та неповторному оригіналу.

Кожне оповідання краще читати по черзі. Перша частина – це початок історії Мауглі, який дивним чином опинився в джунглях, його приймає вовча зграя. Повчальні твори від дитинства та життя за правилами тваринного світу до повернення людського. Як саме маленькому хлопцю довелось виживати там? Чи врятує він себе та своїх друзів від зла? Радимо читати онлайн книгу «Книга джунглів» Редьярда Кіплінга українською мовою.

Кожна історія перенесе вас в дивовижний світ та з першого абзацу познайомить з місцем, де є свої правила та закони, за якими необхідно навчитись жити.

Скачати книгу «Книга джунглів» Редьярда Кіплінга можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Книга джунглів» Редьярда Кіплінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Книга джунглів» Редьярда Кіплінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *