«Книга Еноха»

«Книга Еноха»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4591 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Книга Еноха» (анотація)

Книга «Книга Еноха» була написана ще до народження Христа. Її автором був патріарх Енох, який (ніби як) не помер, а одразу потрапив на небо до Бога, який захотів його у такий спосіб винагородити за благочестя. Вважається, що Енох був потомком Адама у сьомому поколінні, та всі гріхи його предків вдалось «перекрити» тими добрими справами, які робив сам патріарх, тому його Господь і звільнив від смерті, звичної для людей.

У книзі зібрані розповіді Еноха про його перебування на небесах, де він міг спостерігати за Синами Божими, бачити апокаліптичні картини кінця світу, майбутнє Ізраїлю та ще багато чого. Його пророцтва і видіння стали основою книги. Варто зазначити, що записував текст не він сам, а інші люди, чиї імена так і залишились невідомими.

У ранньохристиянському світі ця книга вважалась дуже важливою і авторитетною. З неї люди могли дізнаватись про страшний суд, загробне життя і ще багато про що з особливостей перебування на «тому» світі. Яким чином Енох зміг передати інформацію людям? Вважається, що його ненадовго повернули на Землю, коли він побачив усі ті картини майбутнього і не тільки.

Патріарх мав можливість поспілкуватись з рідними, попрощатись з ними, а також передати інформацію, яка була важливою для всього людства не лише у той момент, а й на майбутнє. Виконавши цю роботу, він вознісся на «сьоме» небо.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Книга Еноха» українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Книга Еноха» російською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Книга Еноха»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *