«Книга Love»

«Книга Love»

  • Назва: Книга Love
  • Рік: 2022
  • Видавництво: #книголав
  • Жанр: Поезія
  • ISBN: 978-617-8012-06-9
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
239 переглядів
239 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Книга Love» (анотація)

Книга «Love» є збіркою віршів, присвячених одній темі – важливій, емоційній, вічній. Звісно ж, мова про кохання. Про це почуття говорити і писали митці від самого початку, від того моменту, коли взагалі почало з’являтись мистецтво.

І навіть зараз, у 21 столітті, читаючи вірші класиків, які жили сотні років тому, стає зрозуміло, що вони проживали ті ж самі почуття, так само закохувались, так само страждали від нерозділеного кохання. І так само вони не могли про це не писати, бо коли серце переповнюють почуття, то виникає бажання поділитись ними з усім світом, навіть якщо йдеться про нещасливе кохання.

У цій книзі зібрані поетичні твори різних українських поетів і поетес, які дарували Україні і світові своє серце через творчість. Вони говорили про схожі почуття і переживання, але такими різними словами, що розмаїттям їх творів можуть насолоджуватись нові покоління людей ще дуже довго.

Кожен вірш – це порух чиєїсь душі, а значить, він обов’язково торкнеться чийогось серця, стане для когось «бальзамом», а для когось – дзеркалом, у якому відобразяться і його переживання, які ніяк не вдавалось виразити звичайними словами.

Це книга про кохання, яке може бути дуже різним, але одна істина лишається незмінною – воно є, було і буде, що б не відбувалось у цьому світі. А значить, будуть народжуватись нові вірші і нові збірки, а поки що варто згадати те, що вже було написано класиками та сучасними авторами.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Книга Love» українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Книга Love»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *