«Книга магії з Нуля. Книга 2» Какеру Кобаширі, Такаші Івасакі

«Книга магії з Нуля. Книга 2» Какеру Кобаширі, Такаші Івасакі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
115 переглядів
115 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Книга магії з Нуля. Книга 2» Какеру Кобаширі, Такаші Івасакі (анотація)

У цьому світі, де існують відьми та поширились «Чари»… У світі, що досі не знав «Магії»…

Найманець — напівлюдина-напівзвір, стає охоронцем Нуля — дивовижної Відьми, і разом вони вирушають на пошуки «Книги Нуля».
Зустрівши чарівника Албуса, що знає, де знаходиться Книга, вони прямують до сховку, але там на них чекає тільки розруха, вчинена невідомо ким.
Аж ось і на Нуля з Найманцем хтось нападає…?!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Книга магії з Нуля. Книга 2» Какеру Кобаширі, Такаші Івасакі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Книга магії з Нуля. Книга 2» Какеру Кобаширі, Такаші Івасакі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *