«Марк Туллій Ціцерон. Філіппіки. Катон Старший, або Про старість» Марк Туллій Цицерон

«Марк Туллій Ціцерон. Філіппіки. Катон Старший, або Про старість» Марк Туллій Цицерон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
607 переглядів
607 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Марк Туллій Ціцерон. Філіппіки. Катон Старший, або Про старість» Марк Туллій Цицерон (анотація)

Марк Туллій Ціцерон (106–43 рр. до н. е.) — видатний римський оратор, філософ і політичний діяч. Його спадщина складається з публічних промов, творів ораторського мистецтва, філософських трактатів, поетичних творів і приватних листів. У філософських трактатах «Філіппіки» та «Катон Старший, або Про старість» Ціцерон порушує важливі суспільно-політичні та філософські проблеми свого часу, що не втратили актуальності й донині. В Україні трактат римського письменника «Філіппіки» окремим виданням друкується вперше.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Марк Туллій Ціцерон. Філіппіки. Катон Старший, або Про старість» Марк Туллій Цицерон українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Марк Туллій Ціцерон. Філіппіки. Катон Старший, або Про старість» Марк Туллій Цицерон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *