«Моральні листи до Луцілія» Луцій Анней Сенека

«Моральні листи до Луцілія» Луцій Анней Сенека

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2397 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Моральні листи до Луцілія» Луція Аннея Сенеки (анотація)

Луцій Анней Сенека (бл. 4 до Р. Х. – 65 по Р. Х.) – римський філософ і письменник, видатний представник стоїцизму. У його «Моральних листах до Луцілія» звучать заклики жити у злагоді з природою, несхитно переносити удари долі, йти шляхом постійного духовного вдосконалення. Філософсько-етичні погляди, розвинуті у «Листах» належать до витоків християнської ідеології.

Слухати аудіокнигу «Моральні листи до Луцілія» Луціz Аннеz Сенекb онлайн українською мовою:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Моральні листи до Луцілія» Луція Аннея Сенеки українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Моральні листи до Луцілія» Луція Аннея Сенеки українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Моральні листи до Луцілія» Луція Аннея Сенеки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *