«Наодинці з собою» Марк Аврелій Антоній

«Наодинці з собою» Марк Аврелій Антоній

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7130 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Наодинці з собою» Марка Аврелія Антонія (анотація)

В літературі середньовічної Візантії поганин Марк Аврелій постає обізнаним у багатьох науках мудрецем і сповненим чеснот праведником, якому мало що бракує до навернення в істинну віру. Ренесансна Європа вбачала в Маркові Аврелієві досконалий взірець правителя-гуманіста, чия розсудливість в управлінні державою базується на всебічній освіченості та людинолюбному світогляді.

Слухати аудіокнигу «Наодинці з собою» Марка Аврелія Антонія онлайн українською мовою:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Наодинці з собою» Марка Аврелія Антонія українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Наодинці з собою» Марка Аврелія Антонія українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Наодинці з собою» Марка Аврелія Антонія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *