«Non-Bullshit Innovation. Радикальні ідеї від найпотужніших інтелектуалів світу» Девід Роуен

«Non-Bullshit Innovation. Радикальні ідеї від найпотужніших інтелектуалів світу» Девід Роуен

  • Назва: Non-Bullshit Innovation. Радикальні ідеї від найпотужніших інтелектуалів світу
  • Письменник: Девід Роуен
  • Рік: 2021
  • Жанр: Менеджмент і кадри
  • ISBN: 978-966-415-070-2
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
310 переглядів
310 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Non-Bullshit Innovation. Радикальні ідеї від найпотужніших інтелектуалів світу» Девіда Роуена (анотація)

Більшість компаній об’єднує одне – у відповідь на постійні технологічні зміни вони впроваджують інновації та відповідні реформи. Найчастіше все зводиться до автоматизації окремих бізнес-процесів, але глобально на роботу не впливає. Однак деякі рішення щодо діджиталізації виявляються геніальними, здатними повністю перебудувати процес. Щоб знайти їх, Девід здійснив 130 перельотів, зустрічався зі стартаперами, серед яких – засновники WhatsApp, LinkedIn, Google, Didi, Spotify, Xiaomi, Nest і Twitter. Роуен досліджує виключно приклади реальних кроків і процесів, уникаючи туманних абстракцій, таких популярних серед інноваційних гуру, – ось чому в назві з’являється формулювання «non-bullshit».


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Non-Bullshit Innovation. Радикальні ідеї від найпотужніших інтелектуалів світу» Девіда Роуена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Non-Bullshit Innovation. Радикальні ідеї від найпотужніших інтелектуалів світу» Девіда Роуена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *