«Книга п’яти кілець» Мусасі Міямото

«Книга п’яти кілець» Мусасі Міямото

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5138 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Книга п’яти кілець» Мусасі Міямото (анотація)

«Книга п’яти кілець» Міямото Мусасі займає перші місця у багатьох бібліографіях з фехтувального мистецтва і є унікальним підручником зі стратегії, оскільки принципи, викладені в ній, належать водночас як до окремого поєдинку, так і до поєдинків армій. Мусасі стверджує, що це — «посібник для тих, хто хоче вивчати стратегію», сенс якого читач може осягнути не одразу. Від того, наскільки уважно людина вивчає наведені в книжці принципи, залежить те, як добре вона пізнає їх для себе. Переклад українською Ярослава Мишанича.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Книга п’яти кілець» Мусасі Міямото та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Книга п’яти кілець» Мусасі Міямото: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Книга п’яти кілець» Мусасі Міямото і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Книга п’яти кілець» Мусасі Міямото українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Книга п’яти кілець» Мусасі Міямото

Одна відповідь до “Книга п’яти кілець”

  1. Кароліна Кароліна сказав:

    Книга п’яти кілець справді має якийсь вплив на людину. Завдяки ній я навчилась будувати стратегію не лише на роботі, а й у власному житті. Класні історичні приписки не змусили мене нудьгувати, навпаки затягнули ще більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *