«Книга пісень (збірка)» Генріх Гейне

«Книга пісень (збірка)» Генріх Гейне

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1740 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Книга пісень (збірка)» Генріха Гейне (анотація)

Книжка «Книга пісень» Генріха Гейне є збіркою віршів відомого німецького поета, якого можна назвати одним з найбільших романтиків у світовій літературі. Її було видано у 1827 році, після чого Гейне став відомим не лише у себе в рідній Німеччині, а й далеко за її межами. Головні теми, на які він писав, – розлука і кохання. Велику кількість віршів видатними композиторами було покладено на музику, тому вони стали ще й піснями.

Вірші у збірці написані від імені ліричного героя, який вірить, що без кохання в житті щастя бути не може. А якщо немає любові, то навіщо тоді взагалі людині жити на цьому світі? І в той же час герой добре розуміє, що щастя не триває вічно, воно взагалі може бути миттєвим. Та сили, щоб жити і кохати у головного героя все ж знаходяться за будь-яких обставин.

Оскільки натхненням для створення віршів з даної збірки були нерозділені почуття Гейне до красуні Амалії, яка була його кузиною, книгу можна вважати частково автобіографічною. Під однією палітуркою він зібрав численні твори, які писались протягом довгого часу, але об’єднувались спільною темою і мотивами, серед яких нещасливе кохання було, певно, найголовнішим. Вірші багато у чому схожі на сповідь, де співрозмовником стає читач. У збірці міститься чотири віршованих цикли, у кожного з яких є своя назва.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Книга пісень (збірка)» Генріха Гейне та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Книга пісень (збірка)» Генріха Гейне: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Книга пісень (збірка)» Генріха Гейне і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Книга пісень (збірка)» Генріха Гейне українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Книга пісень (збірка)» Генріха Гейне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *