«Книга про здорову вагітність» Вільям Сірс, Марта Сірс

«Книга про здорову вагітність» Вільям Сірс, Марта Сірс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7877 переглядів
7877 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Книга про здорову вагітність» Вільяма Сірса, Марти Сірс (анотація)

Вагітність – складний етап в житті кожної жінки, який можна назвати відповідальним як по відношенню до здоров’я самої майбутньої матері, так і її дитини. І важливо знати про це все, що допоможе в майбутньому, та вбереже від негараздів. Книга «Книга про здорову вагітність» Вільяма Сірс та Марти Сірс допоможе майбутнім матерям в тому, що розкаже про деталі, можливі труднощі та виклики, що стоятимуть перед читачем в час вагітності. Інформація, яку читач зможе знайти під обкладинкою, допоможе дитині та матері бути здоровими, а вагітність пройде без зайвих клопотів та невиправданих переживань.

Зустрічає книга важливими порадами про те, чим можна займатись під час вагітності, щоб покращити процес пологів та підтримувати організм в тонусі. Зокрема, мова йде про комплекс фізичних вправ, яких в сумі Сірси пропонують аж одинадцять. Своєю увагу подружжя авторів не оминає тему правильності харчування та формування свого раціону, а також сну, який має кричуще значення для підтримки здоров’я в належному стані.

Добрі поради в оформленні прекрасного стилю подачі поєднуються з мотивацією та запевненням майбутніх батьків, що тримають цю книгу руках в тому, що все буде гаразд. Такі речі є не менш важливими, коли мова заходить про доволі стресовий та напружений період життя сімейства. Автори допомагають підготуватись не тільки фізично, але й морально, що робить цю книгу вартою уваги.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Книга про здорову вагітність» Вільяма Сірса, Марти Сірс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Книга про здорову вагітність» Вільяма Сірса, Марти Сірс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *