«Книга радості: вічне щастя в мінливому світі» Далай-лама XIV, Десмонд Мпіло Туту, Дуглас Абрамс

«Книга радості: вічне щастя в мінливому світі» Далай-лама XIV, Десмонд Мпіло Туту, Дуглас Абрамс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1548 переглядів
1548 переглядів

Про книгу «Книга радості: вічне щастя в мінливому світі» Далай-лами XIV, Десмонда Мпіло Туту, Дугласа Абрамса

Є книги, що перегортають свідомість, змушуючи зробити переоцінку цінностей, по-іншому подивитися на себе та оточуючих. Саме такою є книга «Книга радості: вічне щастя в мінливому світі». Вона створена наймудрішими духовними лідерами XXI століття – лауреатами Нобелівської премії Далай-ламою та архієпископом Десмондом Туту. Їхня зустріч і спілкування стали основою твору.

Вирішивши читати онлайн книгу «Книга радості: вічне щастя в мінливому світі» Далай-лами XIV, Десмонда Мпило Туту, Дугласа Абрамса українською мовою, ви станете свідком відвертих зізнань і життєвих настанов двох величних людей, які знають найголовнішу таємницю в житті: як відчути себе щасливим, незважаючи на численні випробування і душевний біль.

Книга побудована незвичайним чином: в ній описані живі діалоги та думки співрозмовників. Вони аналізують своє життя та сумісними зусиллями шукають відповідь на питання: як змусити себе насолоджуватися життям в наш непростий час? Ключове слово тут – любов. Треба знайти сили любити все і всіх, а як це зробити, відкривши для цього своє серце, ви дізнаєтеся з численних порад.

Це – справжня енциклопедія гуманізму, до якого повинен прагнути кожен. Поспішайте скачати книгу «Книга радості: вічне щастя в мінливому світі» Далай-лами XIV, Десмонда Мпило Туту, Дугласа Абрамса у нашій бібліотеці, обравши формати fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Завантажити безкоштовно книгу «Книга радості: вічне щастя в мінливому світі» Далай-лами XIV, Десмонда Мпіло Туту, Дугласа Абрамса

Рекомендації

Відгуки на книгу «Книга радості: вічне щастя в мінливому світі» Далай-лами XIV, Десмонда Мпіло Туту, Дугласа Абрамса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *