«Книга радості: вічне щастя в мінливому світі» Далай-лама XIV, Десмонд Мпіло Туту, Дуглас Абрамс

«Книга радості: вічне щастя в мінливому світі» Далай-лама XIV, Десмонд Мпіло Туту, Дуглас Абрамс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6411 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Книга радості: вічне щастя в мінливому світі» Далай-лами XIV, Десмонда Мпіло Туту, Дугласа Абрамса (анотація)

Є книги, що перегортають свідомість, змушуючи зробити переоцінку цінностей, по-іншому подивитися на себе та оточуючих. Саме такою є книга «Книга радості: вічне щастя в мінливому світі». Вона створена наймудрішими духовними лідерами XXI століття – лауреатами Нобелівської премії Далай-ламою та архієпископом Десмондом Туту. Їхня зустріч і спілкування стали основою твору.

Вирішивши читати онлайн книгу «Книга радості: вічне щастя в мінливому світі» Далай-лами XIV, Десмонда Мпило Туту, Дугласа Абрамса українською мовою, ви станете свідком відвертих зізнань і життєвих настанов двох величних людей, які знають найголовнішу таємницю в житті: як відчути себе щасливим, незважаючи на численні випробування і душевний біль.

Книга побудована незвичайним чином: в ній описані живі діалоги та думки співрозмовників. Вони аналізують своє життя та сумісними зусиллями шукають відповідь на питання: як змусити себе насолоджуватися життям в наш непростий час? Ключове слово тут – любов. Треба знайти сили любити все і всіх, а як це зробити, відкривши для цього своє серце, ви дізнаєтеся з численних порад.

Це – справжня енциклопедія гуманізму, до якого повинен прагнути кожен. Поспішайте скачати книгу «Книга радості: вічне щастя в мінливому світі» Далай-лами XIV, Десмонда Мпило Туту, Дугласа Абрамса у нашій бібліотеці, обравши формати fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Книга радості: вічне щастя в мінливому світі» Далай-лами XIV, Десмонда Мпіло Туту, Дугласа Абрамса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Книга радості: вічне щастя в мінливому світі» Далай-лами XIV, Десмонда Мпіло Туту, Дугласа Абрамса українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Книга радості: вічне щастя в мінливому світі» Далай-лами XIV, Десмонда Мпіло Туту, Дугласа Абрамса

Одна відповідь до “Книга радості: вічне щастя в мінливому світі”

  1. Карина Карина сказав:

    Книга радості справді творить дива, хоч я ніколи раніше не цікавилась релігійною літературою, прочитала з великим задоволенням. Вона ніби прибрала в моїй голові, викинувши сміття та склавши все по поличкам. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *