«Сімейний бізнес. Найкращі практики для перспективного наставництва та довгострокового управління» Кен Мур

«Сімейний бізнес. Найкращі практики для перспективного наставництва та довгострокового управління» Кен Мур

  • Назва: Сімейний бізнес. Найкращі практики для перспективного наставництва та довгострокового управління
  • Письменник: Кен Мур
  • Рік: 2020
  • Жанр: Менеджмент і кадри
  • ISBN: 978-966-415-069-6
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
260 переглядів
260 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сімейний бізнес. Найкращі практики для перспективного наставництва та довгострокового управління» Кен Мур (анотація)

Якщо ви створили бізнес, чи то міні-пекарню або велику корпорацію, то обов’язково замислюєтесь, як стати лідером бізнесу і залучити до нього своїх дітей? Як зацікавити їх зайнятися сімейною справою? Як побудувати організаційну структуру, щоб дотримувались інтереси вашої сім’ї? Як вирішувати специфічні проблеми сімейного бізнесу? На ці та багато інших питань допоможе відповісти запропонована вашій увазі книга. Сімейний бізнес відрізняється від інших різновидів бізнесу тим, що права власності і прийняття рішень у цьому бізнесі належать членам однієї сім’ї, тобто людям, пов’язаним кровно-родинними зв’язками. У цій книзі представлений всеосяжний огляд набору навичок і мислення, необхідних для керівництва сімейними підприємствами. А відмінності між сімейними підприємствами і традиційними компаніями описані за допомогою чотирьох найважливіших сфер: структура управління, механізм управління, підприємницькі переваги і методи управління.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сімейний бізнес. Найкращі практики для перспективного наставництва та довгострокового управління» Кен Мур українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сімейний бізнес. Найкращі практики для перспективного наставництва та довгострокового управління» Кен Мур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *