«Всесвітні закони життя. 200 вічних духовних принципів» Джон Темплтон

«Всесвітні закони життя. 200 вічних духовних принципів» Джон Темплтон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3225 переглядів
3225 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Всесвітні закони життя. 200 вічних духовних принципів» Джона Темплтона (анотація)

Ця книга позачасова і позакультурна, у ній зібрана вся мудрість віків. Вона стане вашим добрим помічником у розумінні головних принципів наповненого життя, надихатиме і допоможе здобути гармонію почуттів і вчинків, налаштує на позитивне мислення і, зрештою, стане ключем до пізнання найважливіших таємниць – законів життя. «Духовні закони працюють у світі так само чітко, як і закони фізики. Чи вивчати ці закони і потім жити згідно з ними – вирішувати нам»,– наголошує Джон Темплтон – американський мільярдер і філантроп, який більшу частину своїх статків пожертвував на потреби релігії та науки.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Всесвітні закони життя. 200 вічних духовних принципів» Джона Темплтона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Всесвітні закони життя. 200 вічних духовних принципів» Джона Темплтона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *