«Книга змін» Андрій Юрійович Цаплієнко

«Книга змін» Андрій Юрійович Цаплієнко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1700 переглядів
1700 переглядів

Про книгу «Книга змін» Андрія Юрійовича Цаплієнко

Книга «Книга змін» відомого українського тележурналіста Андрія Цаплієнко була представлена аудиторії в 2015 році, а вже зараз кількість проданих екземплярів цього бестселеру зросла до декількох мільйонів.

На нашому порталі ви зможете скачати книгу «Книга змін» Андрія Юрійовича Цаплієнко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Автор, що за роки своєї надзвичайно цікавої журналістської кар’єри побував в десятках «гарячих точок» земної кулі, без прикрас розповідає про біду, що спіткала його власну країну. Як справжній патріот, він не залишився осторонь конфлікту. Автор побував в кожному куточку фронту, освітлюючи війну, що декілька років тому шокувала весь цивілізований світ.

В своїй книзі автор розповідає про події, що передували важливим змінам в українському суспільстві. Андрій Юрійович став свідком жахливої стрілянини на Майдані, він одним з перших прибув на південний фронт, коли Росія своїми нахабним нападом окупувала Крим, автор був присутнім під час перестрілок на сході України, ведучи репортажі і ризикуючи власним життям.

Журналіст ділиться власними емоціями, котрі він пережив за час своєї роботи на фронті. Як оцінює він зміни в Україні після Революції Гідності? Яким бачить майбутнє українського народу? Автор розповість, якщо почнете читати онлайн книгу «Книга змін» Андрія Юрійовича Цаплієнко українською мовою.

Скачати безкоштово книгу «Книга змін» Андрія Юрійовича Цаплієнко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Книга змін» Андрія Юрійовича Цаплієнко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *