«Знамениті оповідки з діянь римських»

«Знамениті оповідки з діянь римських»

  • Назва: Знамениті оповідки з діянь римських
  • Рік: 2020
  • Видавництво: Апріорі
  • Жанри: Міфи. Легенди. Епос, Казки
  • ISBN: 978-617-629-641-6
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
368 переглядів
368 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Знамениті оповідки з діянь римських» (анотація)

«Знамениті оповідки з діянь римських» («Gesta Romanorum», поч. XIV ст.) – твір, від самого свого постання спрямований на поєднання приємного з корисним. Приваблюючи слухачів екзотичними, захопливими, а деколи і пікантними «давньоримськими» оповідками, середньовічні проповідники спонукали свою паству до благочестивого життя і турботи про спасіння душ.

Видання повного українського перекладу збірки подібно ж має на меті, з одного боку, принести широкому загалові читачів задоволення від подорожі в барвистий і химерний світ середньовічної уяви, з іншого – послужити спонукою для українських істориків, філологів, релігієзнавців пильніше приглянутися до цієї досі маловідомої в нас пам’ятки давнього європейського письменства.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Знамениті оповідки з діянь римських» українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Знамениті оповідки з діянь римських»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *