«Книжка про депресію» Олександра Скочиленко (Саша Скочиленко)

«Книжка про депресію» Олександра Скочиленко (Саша Скочиленко)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
280 переглядів
280 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Книжка про депресію» Саші Скочиленко (анотація)

Депресія — це не вигадка, не відмовка й не вияв лінощів. Це справжня серйозна проблема, яку варто й потрібно розв’язувати. То що ж робити, коли світ навколо стає темносірим і звичні приємності вже давно не радують? Чи можна якось цьому зарадити? Шукайте відповіді й натхнення в чудовій арт-книжці Саші Скочиленко!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Книжка про депресію» Саші Скочиленко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Книжка про депресію» Саші Скочиленко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *