«Книжкове життя Ніни Гілл» Еббі Ваксман

«Книжкове життя Ніни Гілл» Еббі Ваксман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
35 переглядів
35 переглядів

Короткий зміст книги «Книжкове життя Ніни Гілл» Еббі Ваксман (анотація)

Книга «Книжкове життя Ніни Гілл» Еббі Ваксман, яка стала бестселером, знайомить читачів з дівчиною, яка найкраще почувається у компанії з самою собою. Вона типовий інтроверт, чий внутрішній світ – це найбезпечніше і найкомфортніше місце на світі. Там їй затишно і добре. Але є ще одне місце, яке любить Ніна. Це книгарня, у якій вона працює. Правда, там їй було б ще краще, якби не клієнти, які людині-інтроверту лише набридають.

Для спілкування героїні завжди було достатньо кількох найближчих людей – парочки друзів і мами. Але раптом на її голову звалюються численні родичі, які чомусь прагнуть з нею познайомитись і поспілкуватись. Це рідня з боку її батька, якого Ніна навіть не знала, але після його смерті вони про неї дізнались і виявили яскраве бажання побачитись.

Нові знайомства, зустрічі, бесіди – це просто якийсь кошмарний сон для головної героїні, якій доводиться «вилазити з черепашки» і приділяти увагу такій кількості людей, яких вона вперше бачить. А ще з’ясовується, що Том, якого вона сприймала як найлютішого ворога, насправді приємна і мила людина, та ще й хоче з Ніною подружитись.

Можливо, це саме той час, коли дівчині варто покинути свою зону комфорту і щось змінити у житті? Тим більше, що у неї тепер є можливість дізнатись щось про свого тата, на якого вона, як виявляється, багато у чому схожа…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Книжкове життя Ніни Гілл» Еббі Ваксман українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Книжкове життя Ніни Гілл» Еббі Ваксман

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *