«Код да Вінчі» Ден Браун
Аудіо-книга

«Код да Вінчі» Ден Браун

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2515 переглядів
2515 переглядів

Про книгу «Код да Вінчі» Дена Брауна

Книга “Код да Вінчі” – по-справжньому “смачна” знахідка для інтелектуалів. Ден Браун “зшив” її з клаптиків різноманітних жанрів, наповнивши надзвичайно цікавим та динамічним сюжетом. Починаючи читати цей пригодницько-детективний твір, неможливо відірватися, настільки затягує ціла серія інтриг. Через тиждень після виходу цього роману з друку він стабільно розмістився у топі списку бестселерів за версією кількох американських видань.

Книга “Код да Вінчі” є продовженням пригод професора історії релігії Роберта Ленгдона після твору “Ангели й демони”. Цього разу головний герой розслідує вбивство співробітника Лувра Жака Соньєра. Цей загадковий злочин приводить Ленгдона до таємного братства, діяльність якого пов’язана з розшифровкою знаків, які залишив на своїх картинах Леонардо да Вінчі. Чим більше професор заглиблюється в цю справу, тим небезпечнішою стає знайдена інформація.

Ден Браун ніби грає з читачем в інтелектуальний квест, змушуючи його складати в єдину картинку знайдені ключі й підказки. Атмосферу нагнітає обмеженість у часі та небезпечність таких пошуків, бо головного героя переслідує поліція та релігійне угруповання. Дивні написи й шифри, малюнки й криптограми штовхають професора та його помічників на детальний аналіз знайдених символів.

Результат виявився приголомшливим – ці зашифровані символи поставили під сумнів існування християнської церкви. Автор пропонує читачеві цікаву версію життя Ісуса Христа та його зв’язок з Марією Магдаленою. Чаша Грааля та наріжне каміння, що є метою пошуку в розслідуванні цієї справи, найповніше розкривають головну таємницю людства.

Книгу “Код да Вінчі” варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) або прочитати онлайн тим, хто любить поєднання гостросюжетних пригод та інтелектуальної літератури. Письменник щедро “розсипав” по всьому тексту цікаві історичні факти, міркування на релігійну тематику, приклади досягнень сучасної науки й техніки, “приправивши” це жанрове розмаїття детективною начинкою.

Роман “Код да Вінчі” – це заклик до переосмислення історичних і духовних святинь, і, звичайно, кілька романтичних моментів, які роблять з цього набору інтелектуальних загадок і відкриттів витончену драматичну історію.

Цитати з книги «Код да Вінчі» Дена Брауна

История всегда пишется победителями. И когда происходит столкновение двух культур, проигравший как бы вычеркивается, а победитель начинает писать новые книги по истории, книги, прославляющие его деяния и унижающие побежденного противника. Как однажды сказал Наполеон: "Что есть история, как не басня, в которую договорились поверить?" В силу своей природы – это всегда односторонняя оценка событий.

Слепой видит то, что хочет видеть.

Непонимание порождает недоверие.

Нет на свете более внушаемых людей, чем те, кто призван внушать.

Завантажити безкоштовно книгу «Код да Вінчі» Дена Брауна

Рекомендації

Відгуки на книгу «Код да Вінчі» Дена Брауна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *