«Код да Вінчі» Ден Браун

«Код да Вінчі» Ден Браун

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
27895 переглядів
27895 переглядів

Короткий зміст книги «Код да Вінчі» Дена Брауна (анотація)

Книга “Код да Вінчі” – по-справжньому “смачна” знахідка для інтелектуалів. Ден Браун “зшив” її з клаптиків різноманітних жанрів, наповнивши надзвичайно цікавим та динамічним сюжетом. Починаючи читати цей пригодницько-детективний твір, неможливо відірватися, настільки затягує ціла серія інтриг. Через тиждень після виходу цього роману з друку він стабільно розмістився у топі списку бестселерів за версією кількох американських видань.

Книга “Код да Вінчі” є продовженням пригод професора історії релігії Роберта Ленгдона після твору “Ангели й демони”. Цього разу головний герой розслідує вбивство співробітника Лувра Жака Соньєра. Цей загадковий злочин приводить Ленгдона до таємного братства, діяльність якого пов’язана з розшифровкою знаків, які залишив на своїх картинах Леонардо да Вінчі. Чим більше професор заглиблюється в цю справу, тим небезпечнішою стає знайдена інформація.

Ден Браун ніби грає з читачем в інтелектуальний квест, змушуючи його складати в єдину картинку знайдені ключі й підказки. Атмосферу нагнітає обмеженість у часі та небезпечність таких пошуків, бо головного героя переслідує поліція та релігійне угруповання. Дивні написи й шифри, малюнки й криптограми штовхають професора та його помічників на детальний аналіз знайдених символів.

Результат виявився приголомшливим – ці зашифровані символи поставили під сумнів існування християнської церкви. Автор пропонує читачеві цікаву версію життя Ісуса Христа та його зв’язок з Марією Магдаленою. Чаша Грааля та наріжне каміння, що є метою пошуку в розслідуванні цієї справи, найповніше розкривають головну таємницю людства.

Книгу “Код да Вінчі” варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) або прочитати онлайн тим, хто любить поєднання гостросюжетних пригод та інтелектуальної літератури. Письменник щедро “розсипав” по всьому тексту цікаві історичні факти, міркування на релігійну тематику, приклади досягнень сучасної науки й техніки, “приправивши” це жанрове розмаїття детективною начинкою.

Роман “Код да Вінчі” – це заклик до переосмислення історичних і духовних святинь, і, звичайно, кілька романтичних моментів, які роблять з цього набору інтелектуальних загадок і відкриттів витончену драматичну історію.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Код да Вінчі» Дена Брауна та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Код да Вінчі» Дена Брауна: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Код да Вінчі» Дена Брауна і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Код да Вінчі» Дена Брауна

Слепой видит то, что хочет видеть.

Нет на свете более внушаемых людей, чем те, кто призван внушать.

Непонимание порождает недоверие.

Мы боимся того, чего не понимаем.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Код да Вінчі» Дена Брауна

Одна відповідь до “Код да Вінчі”

  1. Кристина Кристина сказав:

    «Код да Вінчі» Ден Брауна — це найцікавіша книга, яку я прочитала за цей рік. Не буду кидати спойлери, але скажу що таємницю цього твору не можливо розгадати з першого разу. На мою думку, автор зробив неможливе, він об’єднав те, що не об’єднується. Його експеримент став дуже вдалим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *